1 500€ w turnieju Las Vegas Spirit na Nowy Rok w Slottica

Zawalcz o nagrodę główną 1000 zł w turnieju SlotticaNadszedł wreszcie ten moment, kiedy przyjdzie nam pożegnać 2020 rok. Niestety z racji aktualnych czasów nie mamy raczej co liczyć na szampańską zabawę. Być może część z nas będzie mogła to sobie zrekompensować dzięki promocjom i turniejom na koniec roku, które obecne są w kasynie Slottica.

Jednym z nich jest turniej z bonusami Las Vegas Spirit z pulą 7500 PLN. Ponieważ zostały ostatnie dni do sylwestra, możemy sobie w tym kasynie sprawić całkiem dobry prezent na nowy rok. Akcja trwa między 28 grudniem a 3 styczniem. Jest dostępna dla każdego klienta tego kasyna. Turniej związany jest z grami stołowymi, które obecne są zarówno w tradycyjnym lobby jak i sekcji na żywo. Możemy zatem spróbować swojego szczęścia w takich grach jak Lightning Roulette, European Roulette VIP, Casino Holdem, Single Deck Blackjack, First Person BlackJack, Carribean Beach Poker, Single Poker, Three Cards.

Zadanie mamy tu całkiem proste. Musimy po prostu obstawiać zakłady na grach turniejowych, a im więcej postawimy, będziemy mieć obrotu, tym więcej punktów zdobędziemy. To właśnie na ich podstawie na koniec zostaną przyznane nagrody. Te powędrują do 100 najlepszych graczy. Można otrzymać:

1. 1000 złotych

2. 600 złotych

3. 470 złotych

4. 350 złotych

5. 240 złotych

...

75-100. po 17 złotych

Każda nagroda ma jednak postać bonusu, więc konieczne jest dokonanie jej obrotu 70 razy. Ponadto każdy z graczy dostanie też punkty do tabeli liderów. Osoby z top 10 dostaną od 10 do 2 punktów, a reszta po 1. Pomogą one w dalszej walce o nagrody miesiąca.

Graj o nagrody

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj