Exclusive 15 darmowych spinów bez depozytu w 20BET

Darmowe spiny bez depozytu tylko u nas we współpracy z 20BETDarmowe spiny od dawna cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów kasyn internetowych. To przecież wirtualne żetony, dzięki którym możemy zagrać za darmo na wybranych slotach, ale o prawdziwą stawkę. Dlatego też tak często poszukiwane są różnego rodzaju promocje o takich spinach. Specjalnie dla naszych czytelników i czytelniczek mamy ukrytą opcję w 20BET, gdzie można liczyć na 15 darmowych spinów bez depozytu.

Oferta dla naszych gości!

Pewien czas temu podjęliśmy współpracę z kasynem 20BET. Dzięki temu na naszej stronie można znaleźć sporo informacji o tym kasynie, jego promocjach, bonusach dla graczy. Z tego też powodu dostaliśmy od 20BET ukrytą opcję, z której można skorzystać tylko poprzez naszą stronę. Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z niej, to możecie liczy na 15 darmowych spinów. Dostępne będą one na grę Mechanical Clover od firmy BGaming. Jest to nietypowa owocówka online, która wykonana została w steampunkowym stylu. Dzięki temu symbole obecne na bębnach czy też cała otoczka automatu związane są z maszynami. Całość prezentuje się bardzo mile dla oczu. Mamy tu układ 3 na 3, gdzie wprowadzono 5 linii wypłat. Dostępna jest jednak gra bonusowa z 27 liniami wypłat. Na bębnach dostępne są arbuzy, wiśnie, śliwki, dzwonki czy 77. Możemy tu liczyć także na symbol wild, jak i również opcję re-spin z możliwością 7-krotnych wygranych.

Kiedy otrzymamy w ramach tej oferty 15 darmowych spinów na grę Mechanical Clover, to musimy pamiętać o warunkach bonusowych. Wszystkie wygrane bowiem z darmowych spinów trafią na konto bonusowe, skąd muszą potem zostać obrócone co najmniej 40 razy. Maksymalnie przy tym można wygrać z free spinów do 50 euro.

Odbierz 15 free spins bez depozytu

Aktualne Promocje 20BET Casino


Skomentuj