Bingo bonus w kasynie online | Czerwiec 2024

Poznaj ofertę dostępnych bonusów w grze BingoBingo to z pewnością jedna z tych gier, o której można powiedzieć, że nie znajduje się w pierwszej lidze kasyn internetowych. Nie można jednak stwierdzić, że w elektroniczną wersję nikt nie gra, albowiem posiada ono całkiem sporą grupę zwolenników. Ponieważ znajduje się w wielu kasynach online, dlatego też można często natrafić na wiele ciekawych promocji bingo z nim związanych. Zarówno są to stałe oferty jak także tymczasowe dające wiele dodatków pieniężnych i bonusowych. Postanowiliśmy zatem zaprezentować niektóre oferty z kasyn, które są związane z bingo.

Bonus bingo na start

Każde kasyno internetowe oferuje swoim nowym klientom mniej lub bardziej atrakcyjne nagrody na start. Za samo założenie konta i pierwszy lub kilka pierwszych depozytów, można zgarnąć całkiem pokaźne sumy dodatkowych środków na grę. Wiele stron oferuje bonusy rzędu +100% czy +150% od depozytu. Są jednak i takie, które proponują nawet i +200 czy +300% od wpłat. Tego typu środki można często w ramach obrotu bonusem (wymaganą ilość razy) wykorzystać właśnie na bingo! To jednak nie wszystko, gdyż wielokrotnie w ramach bonusu powitalnego można dostać darmowe spiny. Jeśli nie są one przypisane do konkretnej gry, to wtedy także i je można użyć podczas gry w bingo!

Bonus od depozytu

Wspomnieliśmy o ofercie na start, dzięki której można dostać bonus na bingo. Jednak wiele kasyn internetowych proponuje swoim klientom także podobne oferty za wpłatę w wybranym dniu tygodnia czy też w czasie weekendu. Warunki są mniej więcej podobne: wpłacamy pieniądze na konto, a w ramach bonusu możemy dostać +20, 30, 50 czy 100% doładowania bonusowego. Tego typu środki możemy następnie wykorzystać w celach obrotu na bingo, a jeśli uda nam się go zrealizować, to wtedy pieniądze możemy wypłacić z konta lub przeznaczyć na dalszą grę w bingo.

Bonus bez depozytu w bingo

Niektóre kasyna online oferują nowym klientom bonusy, które nie wymagają wpłaty na konto. W takiej sytuacji można skorzystać z linku, który często znajduje się na naszej stronie lub też kodu promocyjnego. Przy zakładaniu konta otrzymać możemy małe środki do gry rzędu 5 czy 10 euro bądź też darmowe spiny. Obie te formy nagrody jeśli zezwala na to regulamin kasyna, mogą zostać przez nas wykorzystane podczas gry w bingo.

Cashback dla gracza

Kasyna mają to do siebie, że niestety nie zawsze lub nawet często mogą nam nie przynosić szczęścia lub zysków. W takiej sytuacji przy niepowodzeniach możemy w danym dniu czy nawet tygodniu notować więcej porażek niż wygranych. Na całe szczęście wiele kasyn z bingo proponuje nam cashback. Mowa tu o częściowym zwrocie gotówki. W wielu przypadkach na podstawie tego, jak dużo przegraliśmy na swojej ulubionej grze, operator hazardowy obliczy z tego dany procent - od kilku do kilkunastu. Następnie taką kwotę zwróci na nasze konto. W niektórych kasynach bonus ląduje od razu w formie gotówkowej, w innych zaś podlega obrotowi.

Warto także pamiętać o loteriach i turniejach, które związane są z grą w bingo. Tu również można liczyć na określone nagrody pieniężne, rzeczowe czy też darmowe spiny.


Skomentuj