1 900 zł oraz free spiny do rozdania w loterii Fortune Clock

Free spiny co godzinę do wygrania w Fortune clockWyjątkowy bonus Fortune Clock! Kasyno internetowe oferuje swoim graczom sposobność uczestnictwa w loterii. Czeka tam co godzinę 450€ w premiach, ale też zestawy darmowych obrotów. Akcja ta wymaga praktycznie tylko tego, aby od godziny 20:00 dokonać depozytu na nie mniej niż 100€, co automatycznie zapisze was do przedsięwzięcia. Każdorazowo i zawsze co godzinę czekają na was cztery nagrody. Same free spiny przyznawane są w wielkich nowościach, które dopiero lądują na stronie, natomiast warunek obrotu w tym przypadku wynosi 40-krotność wygranej gotówki.

Po spełnieniu tego założenia będziecie mogli w spokoju wypłacić środki na konto bankowe lub przeznaczyć je na dowolne inne produkty. A trzeba odnotować, że Fortune Clock ma także świetną ofertę automatów, gier stołowych oraz trybu na żywo z prawdziwym krupierem. Fascynująca loteria „Godzina darmowych obrotów” to wielkie i odnawialne wydarzenie. Nagrody w postaci 450€ oraz zestawów darmowych obrotów wydawane są systematycznie. Jak zaznacza sam operator, nie przewiduje jej zakończenia, dzięki czemu w razie czego możecie między 20:00 a 11:59 kolejnego dnia liczyć na mnóstwo premii. Nie ma tu ograniczeń ilościowych, więc przy odrobinie szczęścia będziecie wygrywać cały czas. Musicie jednak próbować. Pamiętajcie przy tym, że nie ma żadnych wytycznych wobec gier z promocji. Możecie zatem zaliczyć dowolnie wybrany przez siebie wideo slot z pełnej listy.

A Frotune Clock udostępnia ponad 2 000 gier i lista ta stale rośnie. Dzięki temu możecie się cieszyć wielkimi możliwościami hazardu w najlepszym wydaniu. Więcej informacji o działaniach i możliwościach znajdziecie w warunkach i zasadach operatora. Ten regulamin to jednak ledwie parę punktów do kontroli.

Odbierz do 450€ dziennie z free spinami

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj