10 000€ do podziału w turnieju Endorphina w Vulkan Vegas

10 000 złotych w gotówce czeka nazwycięzce turniejuWyjątkowy turniej zorganizowało nam Vulkan Vegas przy współpracy ze studiem deweloperskim Endorphina. To właśnie te dwie marki oddały nam budżet promocyjny na poziomie 40 000 złotych i właśnie o takie środki możecie się mierzyć już w tej chwili. Swoje podejście do tego, jak bardzo chcecie wygrać, możecie zademonstrować w 16 grach turniejowych. Są to m.in. Hell Hot 20, Lucky Streak 3, Hell Hot 100 czy wiele innych.

To hitowe propozycje cenionego studia, dlatego przy każdej z tych pozycji świetnie się będziecie bawić. Zacznijmy jednak od tego, że najpierw musicie się oczywiście zalogować na swoje konto, a następnie kliknąć przycisk Weź udział widoczny przy promocji kasynowej. W ten sposób zaczniecie swoją przygodę. Liczy się tu aktywność, ale też łut szczęścia. Za każde wygrane 5 złotych otrzymacie bowiem 1 punkt. Im więcej oczek, tym lepiej. Swój progres możecie monitorować i nadzorować za sprawą strony Vulkan Vegas, gdzie widoczna jest tabela z najlepszymi obecnie graczami. Przygotowano dla nich 20 nagród, z czego ta najważniejsza, numer jeden, zapewni aż 10 000 złotych w gotówce. Warto się starać, szczególnie, że gry od Endorphiny to nie lada smaczek dla wszystkich fanów. Jednocześnie pamiętajcie, że na stronie znajdziecie mnóstwo innych dodatków, w tym konkursów, turniejów i loterii.

Wszelkie informacje nakierowane na regulamin znajdziecie na stronie promocji. Vulkan Vegas zadbało o przejrzystość i chociaż strona tłumaczona jest za sprawą popularnego Google Translate, tak bez trudu dowiecie się wszystkiego tego, co wymagane jest do wygrania możliwie jak największej gotówki. Sprawdźcie obecną tabelę i czym prędzej dołączcie do zmagań.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj