10 000€ do wygrania w turnieju 2020 w kasynie Cadoola

Wyjątkowy turniej noworoczny CadoolaZ okazji nowego roku, kasyno Cadoola przygotowało dla swoich graczy wyjątkowy turniej. Za jego sprawą można wygrać nawet 10 000€ w gotówce. Taka bowiem kwota czeka na najlepszego śmiałka, który rozgryzie cztery wideo sloty zaproponowane przez markę. Turniej potrwa od 7 do 12 stycznia i właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o rozwój swojej pozycji rankingowej. Aby tego dokonać, musicie rozegrać nie mniej niż 10 rund przy stawce 0,5€ za każdy pojedynczy obrót.

Grami oddelegowanymi do zagadnienia są w tym przypadku Golden Fish Tank, Cazino Cosmos, Dwarf Mine oraz Jackpot Raiders. Każda z tych pozycji to wideo slot najwyższej jakości, dlatego też będzie to dla was wyjątkowa przygoda. Nagrodzonych zostanie dziesięć najlepszych osób, które uzyskają najlepszy rezultat w jednym obrocie. Warto się zatem postarać o najwyższe potencjalne mnożniki, bowiem to one doprowadza was do sukcesu. Za pierwszych pięć miejsc przyznawanych jest odpowiednio 10, 7, 3, 1 i 1 tysiąc. Pozostałe lokaty zgarną darmowy bonus po 500€ premii. Będzie to idealny start nowego roku, szczególnie, że zasady zaoferowane nam przez Cadoolę są niezwykle proste. Na stronie znajdziesz też tabele przy której pojawią się konkretne wyniki na kolejnym etapie zmagań. Nie braknie też poszczególnych informacji, które wymieniliśmy szczegółowo w punktach powyżej.

Naturalnie całość zagadnienia związane jest tu regulaminem. Te warunki i zasady określą wam mechanikę gry i turnieju ogólnie. Są to obligatoryjne zagadnienia, które musicie spełnić, w przeciwnym przypadku nie będzie możliwości spokojnego zwycięstwa. Jeśli macie co do tego uwagi lub pytania, możecie od razu kierować je na pomoc w czacie na żywo.

Sięgnij po 10 000 € w gotówce

Aktualne Promocje Cadoola


Skomentuj