10 000€ w puli turnieju New Slots Review w VulkanVegas

Przegląd nowych automatów z szansą na wygranie 10 000złVulkan Vegas to kasyno, które przyzwyczaiło nas do tego, że w każdym tygodniu gracze mogą brać udział w takiej samej rywalizacji o nagrody z puli 40 tysięcy PLN. Także i w tym tygodniu mamy do czynienia z takim turniejem, dzięki któremu przy okazji możemy poznać nowe automaty z oferty kasyna.

Prezentowana przez nas promocja w kasynie Vulkan Vegas trwa cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli. Jest to klasyczne wydarzenie, w którym to naszym zadaniem jest najpierw zapisanie się do akcji, a następnie granie na wybranych automatach. Dzięki wygranym będziemy zdobywać punkty, a następnie piąć się w tabeli. Gdy już zapiszemy się do turnieju, to konieczna jest kwalifikacja. Polega na tym, że musimy zagrać 10 razy za co najmniej minimalną stawkę na slotach. Później zaś każde wygrane przez nas 5 PLN da nam dodatkowo 1 punkt. Im więcej takich punktów, tym będziemy mieć szansę na znalezienie się wśród 20 najlepszych graczy.

Na czas trwania turnieju wybrano 16 slotów, na których możemy obstawiać zakłady: African Rampage, Extra Juicy, Fire Toad, Fruit Lines, Book Of Champions, Book of Dead, Cycle of Luck, Legendary Sumo, Mysteries of the East, Princess of Pearls, Safari Sam 2, Night Roller, Peking Luck, Pirate's Plenty Megaways, Thor Infinity Reels oraz Vikings Of Valhalla.

Tabela z nagrodami wygląda następująco:

1. miejsce - 10 000 PLN

2. miejsce - 6400 PLN

3. miejsce - 4800 PLN

4. miejsce - 4000 PLN

5. miejsce - 3200 PLN

Skorzystaj z szansy na wygranie 10 000zł

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj