10 000€ w turnieju Black Friday Sell Out w Vulkan Vegas

Black Friday Sell Out w Vulkan VegasJak to zwykle bywa, kasyno Vulkan Vegas ma dla nas kolejny ciekawy turniej. Tym razem możemy wziąć udział w wydarzeniu z serii November Cash Splash - Black Friday Sell Out. Do rozdania jest tutaj 10 000 euro dla najlepszych graczy turniejowych.

Nowy bonus w kasynie Vulkan Vegas obowiązuje od 24 listopada do 5 grudnia. Wziąć w nim może oczywiście każdy z klientów kasyna, który zapisze się do akcji i zacznie obstawiać zakłady na wybranych grach. Tym razem konieczne jest granie na: Lone Rider XtraWays, Hachis Quest Of Heroes, Book Of The East, Sword Warriors, Wild777. Za każdym razem nasz minimalny zakład musi wynieść 0.40 euro. O miejscu w tabeli decyduje to, jak wielki będziemy mieć przelicznik za naszą wygraną. Dzielimy zatem wygraną przez stawkę i wtedy widzimy, ile wyniósł nas mnożnik. Im jest on wyższy, tym oczywiście lepiej dla nas. Jeżeli postawiliśmy 2 euro, a wygraliśmy 500, to dostajemy x250, czyli 250 punktów. Warto mieć na uwadze, że punkty się nie kumulują. Liczy się tylko najwyższy mnożnik. Na koniec turnieju najlepsi gracze podzielą między sobą pulę nagród w wysokości 10 000 euro. Szczegóły można znaleźć na stronie kasyna Vulkan Vegas.

Przypominamy również, że zainteresowane osoby mogą skorzystać z innego ciekawego turnieju na Czarny Piątek. Black Friday turniej to szansa na zdobycie jednej z nagród z puli 30 000 euro. Tutaj każde 1 euro wygrane w zakładach na prawdziwe saldo przyniesie nam 1 punkt. Im więcej wygranych, tym wyższe miejsce w tabeli turniejowej. Można wygrać od 30 do 7500 euro.

Dołącz do podziału 10 000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj