10 000€ w turnieju Świątecznym Habanero w Vulkan Vegas

Świąteczny wyścig po nagrody w Vulkan Vegas z pulą 10 000€Wraz ze zbliżającymi się świętami coraz częściej możemy spotkać w kasynach internetowych ciekawe promocje, loterie czy turnieje związane z Bożym narodzeniem. Tym razem chcielibyśmy przyjrzeć się nieco bliżej akcji, która przygotowana została przez kasyno Vulkan Vegas. Christmas Gift Rush Tournament to bowiem ciekawy zestaw turniejów z łączną pulą 10 000 euro.

Najnowszy bonus świąteczny w kasynie internetowym trwa między 11 a 20 grudniem. Podzielona została na 5 etapów, z czego trzy należą do kategorii Win/Bet Ratio, zaś pozostałe dwa Turnover. Każdy z turniejów trwa dwa dni i wiąże się z pulą nagród w wysokości 2000 euro. Całe wydarzenie zostało przygotowane wraz z firmą Habanero, czyli znanym i cenionym producentem gier hazardowych. Gracze muszą zatem zagrać na automatach tej marki za minimum 0.20 euro, a wszystkie wygrane czy zakłady będą decydować o późniejszym miejscu w tabeli. Do wyboru jest ponad 100 automatów, więc gracze będą mieli, w czym wybierać.

W każdym z turniejów nagrody dostanie 20 najlepszych graczy. Do wygrania jest między innymi 700, 400, 300, 200, 100 euro, a osoby z miejsc 11-10 zainkasują po 10 euro. Bardzo ważne jest to, że wszystkie nagrody są gotówkowe, więc nie podlegają one warunkom dodatkowego obrotu. Można je zatem od razu wypłacić z konta lub przeznaczyć na dalszą grę. Samo zdobywanie punktów jest niezwykle proste. W przypadku 3 turniejów Win/Bet Ratio nasza wygrana jest dzielona przez stawkę, a następnie mnożona razy 1000. W Turnover z kolei liczy się łączna suma obrotu. W każdym z turniejów można zapoznać się z aktualną tabelą najlepszych graczy.

Wygraj 2000€ w gotówce

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj