10 000€ w turnieju wiosennym Evoplay's w VulkanVegas

Wiosenny turniej od Evoplay w Vulkan VegasKasyno Vulkan Vegas ponownie przygotowało dla nas ciekawy turniej, dzięki któremu można liczyć na nagrody z puli 10 000€. Evoplay's Spring Awakening Tournament pozwala na dwa tygodnie walki o nagrody gotówkowe. Nowy turniej w kasynie Vulkan Vegas rozpoczął się 1 marca i będzie dostępny dla graczy do 13 marca. Wszyscy klienci mogą w nim wziąć udział, o ile wcześniej zapiszą się do akcji. Głównym zadaniem jest tutaj obstawianie zakładów na konkretnych automatach do gry, gdzie za każdym razem minimalna stawka za zakład wynieść musi 0.20 €. Na czas trwania turnieju wybranych zostało kilka slotów, na których można obstawiać zakłady: Sweet Sugar, Candy Dreams, Wild Overlords, Cycle of Luck, Shadow Of Luxor, Elven Princesses, Gold Of Sirens, Anubis' Moon, Ellen's Fortune, Night Of The Living Tales oraz Valley Of Dreams.

Podczas tego turnieju naszym zadaniem jest zbieranie punktów. Te można zdobywać za wygrane. Jeśli powiem postawimy dla przykładu 1 € dzięki któremu wygramy 39.7 €, to wtedy na nasze konto trafi dokładnie 39.7 punktów. Im więcej będziemy mieć wygranych i punktów na naszym koncie, tym będziemy mieć większe szanse na znalezienie się wśród 100 najlepszych graczy turniejowych, którzy na koniec podzielą między sobą pulę nagród w wysokości 10 000 €. Każda nagroda w tym turnieju jest gotówkowa, więc nie potrzeba dodatkowego obrotu w kasynie.

Klienci tego kasyna mogą w tym samym czasie wziąć udział w kilku innych turniejach, jak Endorphina Exclusive oraz Kobieta Szczęścia, oba z pulą nagród w wysokości 10 000 € czy też Gamzix's 'Happy Spring' promotion z pulą nagród w wysokości 20 000 €.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj