10 darmowych spinów w Aztec Pyramid w FortuneClock

10 darmowych spinów z Aztec Pyramid w Fortune ClockFortune Clock Casino przyzwyczaiło nas do tego, że lubi rozdawać swoim klientom darmowe spiny. A te przecież cieszą się ogromną popularnością wśród graczy. W związku z tym zawsze staramy się informować o nowych tego typu akcjach u tej marki hazardowej. Tym razem klienci Fortune mają szansę dla siebie zdobyć spiny do gry Aztec Pyramid: Megaways.

Najnowsza akcja promocyjna w Fortune Clock odbywa się od 14 do 28 maja. W tym czasie każdy z klientów z aktywnym kontem może aktywować bonus na stronie z promocjami oraz wpłacić na swoje konto co najmniej 100 złotych. W prezencie dostanie 10 free spinów do wykorzystania na automacie do gry Aztec Pyramid: Megaways. Po otrzymaniu spinów, wszystkie z nich ewentualne wygrane wylądują na koncie bonusowym. Następnie muszą zostać obrócone co najmniej 40 razy. Trzeba też pamiętać, że maksymalna stawka za pojedynczy spin wynosi 9 złotych, zaś w promocji tej można zgarnąć do 3500 złotych. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej kasyna.

W tym samym mniej więcej czasie obowiązują również 2 inne podobne promocje, z których oczywiście warto skorzystać.

Pierwszą z nich jest 10 free spinów na Book of Gold 2: Double Hit. Trwa ona od 12 do 26 maja. Tu także aktywujemy bonus i wpłacamy 100 złotych, za co dostaniemy darmowe żetony.

Drugą zaś jest 10 free spinów na Rich Diamonds: Hold and Win. Ta akcja trwa od 14 do 20 maja. Podobnie i tu wpłacamy 100 złotych i dostajemy free spiny. Obie promocje maja te same warunki: obrót x40, mas spin 9 złotych, max wygrana 3500 złotych.

Odbierz 10 darmowych spinów

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj