10 Darmowych Spinów za rejestrację w Wild Jackpots

Wild Jackpots oferuje zestaw 10 darmowych obrotów.Wyczekujecie Halloween i promocji kasynowych z tym związanych? Bardzo słusznie. To okres w którym serwuje się świetne bonusy. Trudno będzie jednak przebić ten od Wild Jackpots, bowiem marka zrealizowała niezwykłe wydarzenie, skierowane tylko i wyłącznie do czytelników naszego serwisu.

To nie żart! Unikatowe i dedykowane przedsięwzięcie skierowane będzie do wszystkich użytkowników, którzy 31-go października między północą a 23:59 skorzystają z naszego linka i założą nowe konto. Dlaczego warto się o nie pokusić? Chociażby dlatego, że taki proces jest w pełni darmowy, a przejście przez formularz nie zajmie wam więcej niż dwie minuty, zwykle jest to jeszcze znacznie szybciej. Co zapewni ci nasza współpraca? Po pierwsze Wild Jackpots oferuje zestaw 10 darmowych obrotów. Będą one przyznawane automatycznie na wszystkie nowe konta, nie trzeba się już po nie zgłaszać i co najważniejsze, wystarczy przejść przez rejestrację, by po nie sięgnąć. Taki bonus bez depozytu będzie gotowy do zrealizowania w grze Halloween Jack. To słynny wideo slot, który nawiązuje właśnie do tego święta. Będzie zatem klimatycznie i owocnie, szczególnie, jeśli szczęście się do was uśmiechnie. W przeciwieństwie do przeciętnych promocji konkurencji w zakresie warunków i zasad, tak w tym przypadku z otrzymanych free spinów możecie otrzymać nawet 100€. To spora kasa, zwłaszcza, że nie wymaga od was żadnego wkładu własnego.

Drugim dużym dodatkiem przysługującym w halloween będzie jeszcze powiększenie dokonanego depozytu o 200%. W ten sposób możecie sobie zapewnić jeszcze 50€ w gotówce, a także 30 kolejnych darmowych obrotów, tym razem w dowolnie wybranych przez was automatach. Będą to zatem dodatki nr. 2 i 3. Zarówno pieniądze jak i zakręcenia trafią do was automatycznie na podobnych zasadach jak w przypadku zdarzenia z Halloween Jack. Spróbujcie zatem zrealizować bonus, ale pamiętajcie, akcja aktywna jest tylko i wyłącznie 31-go października i od listopada nie będzie można z niej korzystać. Ta ekskluzywna promocja będzie zatem świetnym urozmaiceniem, które może wam zapewnić ogromne środki finansowe do dalszej zabawy.

W akcji obowiązuje standardowy regulamin kasyna Wild Jackpots. Wszelkie zapiski dotyczące warunków i zasad znajdziecie przy procesie rejestracji. Zapewniamy jednak, że to proste punkty, nakierowane wyłącznie na udaną rozrywkę i rozwój samych graczy. Musicie się z tym zapoznać!

Odbierz free spiny bez depozytu

Aktualne Promocje WildJackpots


Skomentuj