10% do 500€ z cotygodniowym cashbackiem w Dozenspins

Odbierz nawet do 500 euro zwrotu w DozenspinsCashback to z pewnością dobra nagroda pocieszenia dla tych osób, którym się nie poszczęściło w kasynie. Dzięki temu można liczyć na mniejszy lub większy zwrot przegranych środków. Lubimy zatem sprawdzać, w których kasynach można liczyć na dobry cashback. Z pewnością jednym z nich jest Dozenspins.

Proponowany przez Dozenspins zwrot dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Jest on w każdym tygodniu naliczany w postaci 10% od wszystkich przegranych z wyjątkiem kwot bonusowych. Liczą się zatem wszystkie przegrane zakłady, które postawiliśmy od poniedziałku do niedzieli. Minimalnie zatem można otrzymać 10 euro przy 100 euro straty, zaś maksymalnie 500 euro przy co najmniej 5000 euro straty. Warto jednak wiedzieć, że z chwilą otrzymania zwrotu musimy aktywować za pomocą czatu na żywo lub wiadomości mailowej cashback bonus. Niestety pieniądze z cashbacku nie trafiają od razu na nasze konto główne. Są one kierowane na konto bonusowe. Musimy je obrócić 20 razy, co na szczęście nie jest aż tak wysokim wymogiem jak w przypadku niektórych kasyn online.

Na realizację bonusu mamy 10 dni od jego aktywacji, a maksymalna kwota za zakład wynosi 5 euro. Dopiero po spełnieniu tych wymogów możemy przenieść pieniądze na konto główne i je ewentualnie wypłacić. Warto mieć na uwadze, że nie we wszystkich grach kwota zakładu będzie pełni brana pod uwagę przy realizacji bonusu. Pełne szczegóły tej promocji można znaleźć w regulaminie na stronie kasyna.

Przypominamy oczywiście, że każdy nowy klient może skorzystać na początek z oferty powitalnej, gdzie można zdobyć bonus +100% do kwoty 300 euro oraz 120 darmowych spinów.

Odbierz cashback do 500€

Aktualne Promocje Dozens Spins


Skomentuj