10% do 600 zł cash backu w promocji kasyna Winota

Odbierz swój cashback do 600 zł z WinotaZdarza się czasem, że szczęście całkowicie nas opuszcza w kasynie. Notujemy wtedy przegraną za przegraną o nasze konto kurczy się. W takiej sytuacji można tylko siąść i płakać lub walić pięścią w stół. Warto jednak pamiętać o tym, że niektóre kasyna stosują cashback, który jest nagrodą pocieszenia. Na częściowy zwrot przegranych możemy liczyć między innymi w kasynie Winota. Najnowsza promocja w kasynie Winota dostępna jest bez ram czasowych. Skorzystać z niej może każdy klient kasyna. Konieczne jest jednak spełnienie kilku istotnych warunków. Najpierw należy wpłacić depozyt w wysokości co najmniej 20 euro. Później koniecznie kontaktujemy się poprzez live czat z pracownikiem firmy Winota, zaś później gramy w gry kasynowe na żywo dostępne w ofercie. Nie ma tu konkretnie wyznaczonych gier, więc możemy wybrać dla siebie ulubione lub całkiem nowe gry w kasynie na żywo.

Aby otrzymać cashback każdy z graczy godzi się spełnić wymóg obrotu x1 w kasynie lub kasynie na żywo. Wysokość bonusu wyniesie tutaj 10% od kwoty naszych przegranych między poniedziałkiem a sobotą. Sam bonus zostanie zaś dopisany do konta w niedzielę. Minimalnie możemy dostać 20 złotych bonusu, zaś najwięcej 600 złotych. Nasze tygodniowe straty muszą zatem wynieść między 200 a 6000 złotych. Wymóg obrotu wynosi x35, a klienci dostają tu 10 dni na spełnienie warunków promocyjnych.

Warto oczywiście zapoznać się z pełnym regulaminem promocji na stronie internetowej. Winota przy okazji oferuje nam kilka innych ciekawych promocji jak choćby: Weekend Reload Bonus +50% do 2800 złotych i 50 free spinów, Weekly Reload Bonus z 50 free spinami, Weekly Cashback o wartości 15% do 12000 złotych.

Odbierz cash back do 600 zł

Aktualne Promocje Winota


Skomentuj