10 free spins z depozytem 25€ w FortuneClock

Darmowe żetony na grę z depozytem w Fortune ClockDzięki marce hazardowej FortuneClock wiele osób już nie tylko mogło poczuć emocje związane z grą na automatach czy ruletce. Jest to bowiem kasyno online, które często zapewnia nam możliwość wzięcia udziału w loteriach czy turniejach z atrakcyjnymi nagrodami, jak i skorzystania z ciekawych bonusów. Tym razem jednym z nich są darmowe spiny, a dokładnie 10, które można dostać za depozyt.

Nowa oferta, która została przygotowana przez FortuneClock, dotyczy oczywiście wszystkich graczy, którzy zechcą aktywować bonus i dokonać wpłaty. Na samym początku bowiem należy po zalogowaniu odwiedzić sekcję z bonusami, gdzie też znajduje się oferta 10 FS 9 Happy Pharaohs. Wybieramy w niej przycisk aktywuj i przechodzimy do płatności. Naszym zadaniem będzie wpłacenie minimum 100 PLN, które przyczynią się do otrzymania 10 darmowych obrotów w 9 Happy Pharaohs. Nasze spiny musimy wykorzystać w ciągu kilku dni, a ewentualne wygrane będą podlegać obrotowi w kasynie. Trafiają one bowiem do sekcji bonusowej, gdzie muszą zostać następnie obrócone co najmniej 40 razy. Każdy z naszych zakładów może mieć 9 PLN, zaś maksymalnie możemy wygrać do 3500 PLN.

W przypadku kasyna FortuneClock możemy przed lub po skorzystać także z innej ciekawej i w zasadzie identycznej promocji. Otóż czeka na nas także 10 FS w Hot Burning Wins. Również i tutaj mamy za zadanie aktywować bonus, wpłacić 100 PLN, co da nam kolejnych 10 darmowych spinów, tym razem na grę Hot Burning Wins od Playson. Łącznie zatem możemy zdobyć 20 darmowych spinów. Warto oczywiście sprawdzić szczegóły obu promocji w regulaminach na stronie kasyna.

Odbierz free spins

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj