100 000€ do podziału w jackpot mania w promocji Unibet

Sięgnij po swoją część z puli 100 000€ w konkursie Unibet HexaproHexaPro to bardzo znana i ceniona gra w ofercie bonusowej kasyna Unibet. Do tego dochodzi HexaPro Banzai, które świetnie uzupełnia ofertę. Mając na względzie rosnącą popularność tego produktu, wspomniana marka zdecydowała się wprowadzić bardzo ciekawą promocję. Za jej sprawą możecie tu liczyć na unikatowe rozwiązanie w postaci konkursu z pulą 100 000€. To ogromne pieniądze, które zostaną rozdane graczom rywalizującym za prawdziwe pieniądze.

Możecie sięgać po zakłady za 1, 2, 5, 10 oraz 25€. Wszystkie zapewniać będą niejako losy do wielkiej wygranej. Kto wygrywa? Cóż, kasyno wydaje nagrody co 10 000 rund. Czy znajdziesz się w gronie szczęśliwców walczących o taką okazję? Na stronie Unibet widnieje specjalny licznik, który pokazuje wam kiedy grać najlepiej. Nagród będzie tu naprawdę dużo, a samo HexaPro gwarantuje niejako nawet 1000-krotność waszego zakładu. W takim przypadku pula, którą wspomnieliśmy wyżej nie powinna już stanowić problemu. Marka tak zachęca do wspólnej zabawy: „Nasze odliczanie pokaże Ci, kiedy spadnie kolejny, a jedyne co musisz zrobić, to grać właśnie wtedy.  Gwarantujemy, że na każde 10 000 gier wyłoniony będzie jeden zwycięzca - im bliżej liczby 10 000, tym większe są Twoje szanse na trafienie Jackpota!” Brzmi dobrze, prawda? W takim razie przejdź do pokera z poziomu przeglądarki lub aplikacji i kliknij w Jackpot Manię!

W lobby znajdziesz grę na aktywnym poziomie i walcz o swoje mnożniki. Obserwuj także odliczanie, które punktuje twoje szanse na obecny sukces. Więcej informacji w tej sprawie znajdziesz na stronie w dziale regulaminu. To właśnie warunki i zasady określają jak grać i jakich norm przestrzegać.

Sięgnij po bonus

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj