100,000 Euro w bonusach w kubańskiej loterii od Slottica

Kubańska loteria od SlotticiKubańska loteria od Slottici to jeden z najciekawszych bonusów w kasynie online. Nie piszemy tak bez powodu. Jak informuje marka, przygotowano dla was trzy poziomy działań, a każdy z nich na tyle ciekawy i atrakcyjny, że nie możecie sobie go odmówić. Program stworzono tak, by jednocześnie skorzystać z niego mógł każdy – nawet osoba, która nie dysponuje szczególnie dużymi środkami.

Wystarczy bowiem dokonać depozytu na co najmniej 75€, by włączyć się do walki na pierwszym poziomie nagród. A tam czeka  laptop Acer (4 punkty), plecak Mark Ryden (3 punkty), power bank Xiaomi (2 punkty) oraz darmowy bonus na 20 EUR (1 punkt). Ilość zdobywanych punktów zależy tu bezpośrednio od wpłat i wysokości tych kwot. Naturalnie kolejny poziom jest jeszcze atrakcyjniejszy. Zostaniecie do niego zakwalifikowani w momencie w którym dokonacie depozytu na co najmniej 700€. Wówczas czekają wyjazd na Dominikanę (8 punktów), kino domowe Sony (7 punktów), słuchawki Apple AirPods 2 (6 punktów) oraz darmowy bonus na 200 EUR (5 punktów). Przy trzecim poziomie wymógł wpłaty ukształtowano na poziomie 3 500€, jest to zatem akcja dedykowana jedynie graczom high roller. Gra toczy się jednak o nie byle co. Zestaw nagród to wyjazd do Chin (12 punktów), tablet Apple iPad (11 punktów), smartfon Samsung (10 punktów) oraz darmowy bonus na 1000 EUR (9 punktów).

W loterii obowiązuje pełen regulamin, w którym dowiecie się, że czas na swój udział macie od 16 września aż do 6 października. Polecamy zapoznanie się z treścią i dołączenie do zabawy już w tej chwili.

Sięgnij po część z puli nagród 425 000 PLN

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj