100 000 € w turnieju Impreza triumfalna w Slottica

Loteria z pulą 100 000€ w kasynie SlotticaLoteria Slottici to trzy poziomy wygranych. Możecie wybrać ten, który was interesuje, a także sprawdzić nagrody do nich przypisane. Triumfalna impreza, bo tak nazwano event, oferuje nagrody o wartości 100 000€. Mówimy zatem o poważnej sprawie, która pozwoli wam sięgnąć po podwójne bonusy. Z jednej strony zgarniecie cenny gadżet, z drugiej punkty do kolejnej wielkiej loterii, w której czekają potężne nagrody.

Całość potrwa do 12-go kwietnia i właśnie do tego czasu możecie zdecydować się na konkretne depozyty. Ten na 75€ włączy was do pierwszego poziomu. Na 700€ będzie to drugi poziom nagród. Trzeci aktywowany zostanie przy pojedynczym depozycie na 3 500€. Stawka wysoka, ale w tym przypadku także i prezenty stać będą na zupełnie odmiennym poziomie. Już na pierwszym etapie jest o co walczyć. Nagrodami są laptop Lenovo IdeaPad i 4 punkty do tablicy wyników, wino Lenotti i 3 punkty do tablicy wyników, bateria RIVACASE i 2 punkty do tablicy wyników oraz darmowy bonus 20 EUR i 1 punkt do tablicy wyników. Obrót na darmowy bonus to 70x. – jak zatem widać, to spore premie. Potem będzie jednak tylko lepiej, bowiem etapy udostępnią np. Apple MacBook, ale też Suzuki ATV. Nagrody można zresztą wymieniać na inne o odpowiedniej wartości nominalnej.

Slottica wychodzi naprzeciw waszym wymaganiom. Loteria to ciekawy sposób na rozegranie się w kasynie, aczkolwiek to nie jedyna opcja. Na stronie znajdziecie inne aktywności, w tym cenne turnieje. Zdobywane tam premie punktowe zapewnią wam sposobność do walki w innych, cennych wydarzeniach. Chcecie je poznać? W takim razie zapraszamy na stronę operatora.

Wygraj część z puli 100 000€

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj