100 000€ w turnieju powrót do przyszłosći w Slottica

Sięgnij po swoją część z puli 100 000€ w turnieju Powrót do przyszłości w SlotticaZnacie już loterię Powrót do przeszłości? Jest to najnowsza promocja kasyna Slottica, która potrwa do 5-go lipca. W tym czasie możecie walczyć o swoje losy za sprawą zrealizowanych depozytów. Im więcej ich będzie, tym wyższy etap waszej rozrywki. W ten sposób możecie włączyć się do wyścigu o cenny sprzęt elektroniczny, prestiżowe alkohole, cenne gadżety, w tym komputery oraz nagrodę główną – ATV od Suzuki.

Jeśli zatem quady są czymś, co pociągało was od dłuższej chwili, macie tu niebywała okazję do wywalczenia dla siebie niezłego profitu. Poznajcie zatem szczegóły udziału, dokonajcie wpłaty od 75€ na stronie Slottici i zacznijcie swoją wielką przygodę. Każdy z etapów ma zupełnie inne zasady i zależy to od tego, ile pieniędzy zdeponujecie. By dostać się na pierwszy etap wystarczy wpłacić 75€, aczkolwiek przy drugim etapie będzie to 700€. Trzeci wymaga od was działań na poziomie 3 500€. Mówimy zatem o sporych kwotach, które pozwalają na ogrom rozrywki. Warto jednak odnotować, że pula nagród wynosi tu 100 000€, dlatego same możliwości są o wiele większe, niż mogliście sobie to wyobrażać. Dlatego też nie wahajcie się i próbujcie swoich sił czym prędzej.

Tak zagadnienie opisała Slottica, przynajmniej na trzecim, finałowym poziomie: „Podczas loterii dokonaj depozytu od 3500 EUR.. Rywalizuj o prezenty, takie jak: ATV Suzuki i 12 punktów do Tabeli Liderów, laptop do gier HP oraz 11 punktów do Tabeli Liderów, tablet Apple iPad i 10 punkty do Tabeli Liderów i darmowy bonus w wysokości 1 000 EUR i 9 punktów do Tabeli Liderów. Obrót na darmowy bonus to 70x.”

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj