100 000zł w turnieju Curse of the Werewolf w Unibet

100 000 złotych do rozdania w turnieju Unibet - Curse of the Werewolf MegawaysAleż turniej zgotowało nam Unibet! Marka za sprawą takich gier jak Curse of the Werewolf Megaways ma zamiar wydać 250 nagród pieniężnych, a łączna pula wynosi tu bagatela, 100 000 złotych! Po pierwsze zatem dokonajcie zapisów, a następnie zagrajcie w jedną ze wskazanych gier. Całe wydarzenie potrwa od 16 do 22 września i właśnie w tym czasie możecie żyłować swoje wyniki.

A wygrywają ci, którzy we wskazanym czasie uzyskają najwyższy możliwy obrót. Liczy się zatem determinacja i aktywność ogólnie. Warto się starać, bowiem za pierwsze miejsce przysługiwać będzie aż 15 000 złotych w gotówce. Czy to ty sięgniesz po to wspaniałe trofeum? W turnieju rzeczywiście wygra aż 250 graczy, z czego należy brać pod uwagę, że grać można tylko w wybranych automatach. Są to m.in. Joker Jewels, Dog House, The Wild Machine, Pirate Gold, Release Kraken, Fire Strike, Madame Destiny czy wspomniane już Curse of the Werewolf Megaways. Jest w czym przebierać, dlatego też nie musicie się martwić, że nie znajdziecie dla siebie odpowiedniego wideo slota. Grajcie za nie mniej niż 0,50 zł od jednej rundy, co automatycznie pozwoli wam zacząć zbieranie punktów. Naturalnie im więcej, tym lepiej. Unibet na stronie umieszcza jeszcze specjalny ranking do wglądu, jak również licznik z pozostałym czasem.

W promocji Unibet dodano odpowiedni regulamin. To tylko kilkanaście punktów, za sprawą których dowiecie się jak grać i jak pokonać rywali. Zapraszamy do udziału, a w razie dodatkowych pytań, kierujemy od razu do działu obsługi klienta na czat na żywo.

Wygraj 15 000zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj