100% bonus do 2000zł na start z 200 free spinami w Fezbet

Oferta powitalna do 2000zł z 20 free spinami do odbioru w FezbetSzukacie unikatowych i bardzo mocnych promocji powitalnych, które nakłonią was do założenia nowego konta? W takim razie mamy dla was konkrety od Fezbet. Firma oferuje podwojenie pierwszego depozytu o wartości od 80 do nawet 2 000 złotych (lub ekwiwalent w innej walucie, jeśli z niej korzystacie). Dodatkowo, czeka jeszcze 200 darmowych obrotów. Zostaną one wydane w dowolnych automatach i podzielone na 10 równych paczek po 20 sztuk każda.

W ten sposób zagwarantujecie sobie doładowanie gotówkowe, które idealnie wdroży was w życie tego kasyna. Bo potem wcale nie będzie gorzej – doładowania gotówkowe i spinów co weekend, premie w postaci zakręceń każdego tygodnia, turnieje, loterie, system programu lojalnościowego i zwroty gotówki. Brzmi dobrze, prawda? W takim razie poznajcie się ze szczegółami akcji. Promocja wydawana jest tylko nowym graczom, którzy nie zaliczyli jeszcze pierwszego depozytu. Premia dodawana nie jest automatycznie i musicie się po nią zgłosić. Służy do tego czat na żywo oraz adres mailowy. Kontakt z obsługą sprawi, że w ciągu 24 godzin powinniście otrzymać wiadomość mailową, w której znajdziecie potwierdzenie (lub odmowę) wydania dodatkowych środków. Będziecie musieli nimi 30-krotnie (30x) obrócić przed zleceniem dalszej ich wypłaty na swoje konto bankowe. Warto jednak wygrane przeznaczyć na kolejną rozrywkę, bo tej tutaj nie brakuje.

Więcej informacji o regulaminie, wymogach obrotu, terminach czy adresie kontaktowym do administracji, znajdziecie na stronie operatora. Warunki i zasady są obowiązkowe, dlatego zapoznanie się z nimi przed dołączeniem do promocji jest ważne i na pewno tego nie pożałujecie. To tylko kilka punktów, które przełożyć się mogą na wielki sukces.

Odbierz bonus na start

Aktualne Promocje FEZbet


Skomentuj