100 darmowych obrotów do odbioru w Unibet

Free spiny w promocji UnibetWygrane linie w Bingo zapewnią wam spore nagrody naturalne, ale teraz – jeszcze wyższe bonusowe. Unibet przygotowało promocję, która potrwa do 30.04. Właśnie do tego dnia możecie się ubiegać o dodatkowe darmowe obroty, które potem wykręcicie przy wideo slotach.

A tych na stronie kasyna są setki, jeśli nie tysiące. Nie zwlekajcie zatem, dołączcie do zabawy na weekend i wygrywajcie. No właśnie, cała promocja nakierowana jest na soboty i niedziele. To właśnie wtedy możecie zdobywać punkty. Przykładowo jeśli zaliczycie 1 linię 10 razy – otrzymacie aż 10 wygranych i taką wartość złapiecie w samej tabeli, która przybliży was do upragnionego sukcesu. W każdy weekend Unibet nagradzać będzie po 85 graczy, z czego nagrody trafiać będą (w zależności od miesiąca) na takie gry jak Starburst, Book of Dead oraz Finn’s Golden Tavern. Najlepszy uczestnik wywalczy aż tysiąc sztuk, aczkolwiek pełna wartość w tym przypadku to 4 000 free spinów. Warto próbować, aczkolwiek pamiętajcie, że liczy się wyłącznie rozgrywka bingo z XTG. Zwycięzcy otrzymują swoje bonusy automatycznie zaraz po zakończeniu każdorazowego turnieju. W przypadku remisu z jednym lub większą ilością graczy, ranking opiera się na największej ilości wygranych w bingo. Pełna lista zasad i warunków dopisanych do wydarzenia dostępna jest oczywiście na stronie operatora online.

W razie wszelkich pytań i uwag możecie tu liczyć na wsparcie klienta. Czat na żywo jak również adres mailowy jest do waszej dyspozycji co dzień. Wystarczy napisać, by konsultant zareagował w ciągu kilku minut. Dzięki temu marka stale zresztą zyskuje sympatyków, co podkreślają kolejne, bardzo mocne promocje dostępne w kasynie.

Odbierz 100 free spinów

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj