100% do 2000 zł z free spinami na start w kasynie Winota

Odbierz powitalny bonus do 2000 zł z free spinami w WinotaLubicie prezenty na start w kasynie? Naszym zdaniem to świetna okazja do tego, aby dobrze rozpocząć swoją przygodę na stronie z automatami czy grami na żywo. Na całkiem ciekawą ofertę natrafiliśmy w kasynie Winota. Jest to bowiem miejsce, gdzie na początek dostaniemy do 2000 złotych i free spiny. Oferta powitalna w tym kasynie wydaje się dla nas niezwykle atrakcyjna z tego względu, że składa się z 3 etapów. My póki co skupimy się głównie na tym pierwszym. Otóż każdy z nowych klientów może skorzystać z bonusu +100% za pierwszą wpłatę. Najpierw zakładamy konto w tym kasynie, po czym wpłacamy pierwszy depozyt. Gdy już dotrze na nasze konto, naszym zadaniem będzie nawiązanie kontaktu mailowego lub za pomocą live czatu z pracownikami kasyna. Należy poprosić o aktywację oferty powitalnej.

Minimalna kwota wpłaty musi wynieść 80 złotych. O wiele więcej jednak zyskamy, jeśli wpłacimy duży depozyt. kasyno Winota może nam bowiem zapewnić bonus do 2000 złotych! To jednak połowa prezentu powitalnego. Dostaniemy także 100 darmowych spinów na wybrany lub wybrane automaty do gry. Można zatem całkiem sporo zyskać. W przypadku tej oferty dostaniemy 10 dni na realizację warunków bonusowych. Polegają one na tym, że kwotę z bonusu musimy obrócić 35 razy, zaś pieniądze wygrane dzięki darmowym spinom muszą być obrócone 40 razy.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, pakiet powitalny w kasynie Winota składa się z 3 etapów. W przypadku drugiej wpłaty dostać możemy bonus +200% do 400 złotych, zaś za trzeci depozyt zgarnąć można cashback do 800 złotych. Całość zatem prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.

Odbierz bonus na start

Aktualne Promocje Winota


Skomentuj