100 free spinów w Who's the Bride w kasynie Betsafe

100 free spinów w slocie Who's the bride100 darmowych spinów praktycznie za darmo? Takie rzeczy tylko w Betsafe. Nowa promocja w kasynie internetowym Betsafe z pewnością przypadnie do gustu tym osobom, które cenią sobie wszelkiego rodzaju prezenty za depozyty. Co niezwykle ważne, nie trzeba zbytnio się wysilać, aby otrzymać ze strony kasyna darmowe spiny.

Tym razem za depozyt można zgarnąć aż do 100 darmowych spinów do gry Who's the Bride. To świetna okazja na dobrą zabawę, jak i mniejsze lub większe wygrane. Podpowiadamy naszym czytelnikom, w jaki sposób można je zdobyć, jak i również zrealizować wygrane bonusowe z darmowych spinów. Przede wszystkim oferta ta jest ograniczona czasowo, dlatego warto się spieszyć z jej aktywowaniem. Zadaniem każdego aktywnego klienta Betsafe jest dokonanie wpłaty na konto co najmniej kwoty 100 złotych. Po dokonaniu wspomnianego depozytu do 100 darmowych zakręceń do Who's the Bride powinno zostać graczowi automatycznie dopisane do konta. Warto jednak pospieszyć się z grą, albowiem darmowe spiny do Who's the Bride ważne będą jedynie przez 24 godziny. Każda wygrana z darmowych zakręceń traktowana jest przez kasyno Betsafe jako bonus, dlatego też należy wygrane w przeciągu 3 dni obrócić co najmniej 35 razy. Gracz ma na to 3 dni, gdyż po tym okresie wszystkie wygrane z bonusów zostaną wygaszone. Jeśli tylko warunki zostaną spełnione, być może szczęśliwcom uda się zdobyć całkiem pokaźna gotówkę na swe konto!

Jak wspomnieliśmy, darmowe spiny zostają graczowi automatycznie przypisane do konta. Jeśli jednak w wybranym przypadku nie zostaną one przydzielone, radzimy skontaktować się z obsługą klienta. Pracownicy Betsafe na live czacie z pewnością rozwiążą problem, jak i odpowiedzą na inne pytania.

Odbierz 100 darmowych obrotów

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj