100 tys € do rozdania w turnieju Wiosenny Styl w kasynie Slottica

Wygraj motocykl BMW w loteri z pula 425 tys zł w SlotticaKasyno Slottica może zaskakiwać na każdym kroku. Marka ta przygotowała dla swoich graczy unikatową loterie, w której pula nagród oscyluje w granicach 425 tysięcy złotych. Właśnie o część z tych środków możesz zawalczyć i ty. Cała promocja w kasynie internetowym od 25 maja aż do 14 czerwca i właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o nagrody. Te podzielono na trzy etapy i jedynie od was zależy, do jakiego się włączycie.

Całość opiera się tu na systemie dokonywania wpłat, za co będziecie nagradzani odpowiednimi losami i szansami na dalszy sukces. Jak to wygląda w praktyce? Wpłacasz, otrzymujesz punkt, im ich więcej, tym większe szanse końcowe. Na pierwszym etapie wygląda to tak: „Aby przebić się do loterii, w czasie jej trwania musisz dokonać depozytu od 75 EUR. Przygotowaliśmy następujące prezenty: smartfon iPhone XR i 4 punkty do tabeli liderów, koniak „Lautrec” i 3 punkty do tabeli liderów, baterię Huawei i 2 punkty do tabeli liderów oraz darmowy bonus w wysokości 20 EUR i 1 punkt do tabeli liderów. Warunek obrotu na darmowy bonus to 70x.” – potem jest jednak jeszcze lepiej. Co prawda kwoty wpłaty się zwiększają, ale już na drugim etapie wygrać można m.in. Apple MacBook, iPad Air czy Apple AirPods. W wielkim finale czeka nawet motocykl czy telewizor Philipsa.

Więcej informacji o nagrodach jak również o wymaganych wpłatach przeczytać można na stronie Slottica. To właśnie tam widnieje regulamin, który wyznacza warunki i zasady będące dla was w pełni obligatoryjne. Warto zatem poczytać i spróbować swoich sił póki jest na to jeszcze czas.

Wygraj część z puli 100 000 €

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj