Bonusowe 1000 00€ do podziału w turnieju w kasynie Slottica

Dołacz do walki o część z puli 100 000€ w turnieju SlotticaLetni Weekend to jedna z najgorętszych promocji kasyna Slottica. Marka przygotowała dla was trzy poziomy loterii. By się do niej dostać, wystarczy dokonać depozytu na poziomie od 75€. Już takie środki zakwalifikują was do dalszej gry, dzięki czemu zaczniecie swoją przygodę z walką o część z puli na poziomie 100 000€.

Czeka nie tylko gotówka, ale też unikatowe nagrody, które zależne będą właśnie od poziomu do którego dołączycie. Cała zabawa rozpoczyna się 5-go lipca i potrwa do 26-go dnia tego samego miesiąca. Uczestniczyć może każda osoba, która posiada aktywne konto i gra w Slottice za prawdziwe pieniądze. Sprawdź listę oczekujących premii. Na drugim poziomie wygrać można m.in. najnowszego MacBooka czy tablety. To jednak trzeci poziom będzie dla was kluczowy. To zresztą tam wygrać można m.in. motocykl Hondy! Tak zagadnienie opisała Slottica: „Podczas loterii dokonaj wpłaty w wysokości 3500 EUR Rywalizuj o takie prezenty, jak: motocykl Honda i 12 punktów do tabeli liderów, laptop ASUS i 11 punktów do tabeli liderów, telewizor Samsung oraz 10 punktów do tabeli liderów i darmowy bonus w 1 000 EUR i 9 do tabeli liderów. Warunek obrotu na darmowy bonus to 70x.” – dodatkowe informacje ze spisem nagród jak również wymaganymi wpłatami znajdziecie na stronie.

Aby dostać się na drugi etap zmagań musicie wpłacić w czasie trwania zabawy co najmniej 700€. Jeśli wpłacicie 3 500€, automatycznie zostaniecie dodani do trzeciego i finałowego etapu loterii. To bez wątpienia największe wydarzenie, aczkolwiek już przy 70€ możecie liczyć na ciekawe dodatki. Poznajcie regulamin gry i zacznijcie swoją walkę.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj