1000€ do podziału w turnieju Rajskie Wyspy w Fortune Clock

Wyjątkowy turniej kasyna Fortune Clock z pulą 1000€Rajskie Wyspy to wyjątkowy turniej kasyna Fortune Clock. Za jego sprawą organizator wyda nagrody o wartości 1 000€. Czy jesteś zainteresowany, by pokusić się o część tej kwoty? Twoim zadaniem będzie tu rzecz jasna zdobywanie punktów. Te będą uzupełniały twoje konto za każdym razem, gdy zagracie zakład za prawdziwe pieniądze o wartości nie mniejszej niż 0,01€.

W gronie gier turniejowych znalazły się takie hity jak Gonzo’s Quest Megaways, Book of Dead, Starburst, 15 Dragon Pearls Hold and Win oraz Rise of Olympus oraz Street Fighter II. Ta ostatnia gra jest wielką nowością, która przeniesie was do świata wyjątkowej gry jeszcze z ubiegłego wieku! Dodatkowo, w czasie trwania turnieju musicie dokonać depozytu na nie mniej niż 75€. Czy się to opłaci? Oczywiście, poza nagrodami pieniężnymi czekają na was inne dodatki. Tak zagadnienie opisuje dla nas Fortune Clock: „W rankingu czeka jedynie 100 miejsc. Aby zostać liderem, postaw maksymalne łączne zakłady na swoich ulubionych automatach. Jako przyjemny bonus czekają na ciebie dodatkowe dzikie nagrody: Apple Airpods Pro, aparat natychmiastowy, fajka wodna, kamera sportowa SJCAM, bezprzewodowa ładowarka.” – co bardzo ważne, firma pozwala by wymieniać nagrody na inne o odpowiedniej wartości nominalnej. Dzięki temu w wasze ręce zawsze trafi coś ciekawego, co chętnie pozostanie w waszym domu.

Więcej informacji o turnieju, jak również o możliwościach z niego płynących, znajdziecie na stronie Fortune Clock. Regulamin to tylko kilka punktów, a wielka przyjemność z udziału oraz pokłady gotówki będą na was czekać od samego początku. W razie pytań i uwag do waszej dyspozycji oddano także czat live.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj