1000 zł z cotygodniowym bonusem w kasynie Slottojam

Cotygodniowy Reload Bonus w kasynie internetowym SlottyjamW kasynie SlottoJAM klienci mogą liczyć na kilka ciekawych promocji związanych z depozytami. Wśród nich można znaleźć cotygodniowy bonus, dzięki któremu odebrać można do 1000 złotych. Jak prezentuje się w całości? Klienci tego kasyna mogą odebrać 30% bonusu aż do 1000 złotych! Można zatem z łatwością zwiększyć swoje szanse z potężnym Reload Bonusem. W ramach promocji liczy się nasz pierwszy depozyt w ciągu tygodnia. Przy tym oczywiście pierwsza wpłata dokonana przez nowego gracza nie kwalifikuje się do tej promocji w kasynie.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 200 złotych. Po dokonaniu wpłaty należy odebrać bonus na swoim koncie. Bonus można odebrać raz w tygodniu. Jest to stała promocja, więc można z niej korzystać regularnie w każdym tygodniu. Kwota bonusu wynosi 30% wartości depozytu do maksymalnej kwoty 1000 złotych.

Należy pamiętać o tym, że kwota bonusu wraz z depozytem musi zostać obrócona co najmniej 25 razy przed zleceniem wypłaty. Wymagania bonusowe muszą zostać spełnione w ciągu 7 dni od otrzymania bonusu. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej. Klienci kasyna mogą również liczyć na cotygodniowy cashback do 750 złotych, Weekendowy Reload Bonus aż do 5000 złotych oraz szereg innych promocji.

Odbierz bonus do 1 000zł

Aktualne Promocje SlottoJam


Skomentuj