✨ 100 zł do odbioru z instalacją aplikacji mobilnej Slottica

Bonus za aplikacjęWiększość kasyn rezygnuje z dedykowanej aplikacji mobilnej, albowiem woli strony dostosowane do mobilnych ekranów. Jednak niektóre marki nie tylko wprowadzają osobne oprogramowanie, ale także specjalne promocje z nim związane. Z taką sytuacją mamy do czynienia w kasynie Slottica, gdzie można dostać darmowy bonus za skorzystanie z aplikacji.

Kasyno Slottica wprowadziło dla swoich klientów mobilną aplikację. Ta dostępna jest na urządzenia z systemem Android lub iOS. Można ją pobrać poprzez link podany na stronie kasyna lub zeskanować kod QR. Dzięki temu zyskuje się mobilny dostęp do kasyna. A to przecież wygoda obstawiania zakładów z różnych miejsc. To jednak nie wszystko, albowiem osoby, które pobiorą darmową aplikację, otrzymają bonus bez depozytu. Jego wysokość zależna jest jednak od tego, ile wcześniej wpłaciliśmy do kasyna. Dobrze jest zatem zacząć przygodę z tym kasynem na komputerze, by potem pobrać apkę i odebrać bonus:

- za depozyt od 780 złotych otrzymamy 100 złotych bonusu,

- za depozyt od 80 złotych odbierzemy 50 złotych bonusu,

- za depozyt od 5 złotych, dostaniemy 25 złotych bonusu

Taka oferta z darmowym bonusem jest dostępna tylko dla graczy, którzy dokonali wpłaty od 5 złotych na swoje konto przed instalacją aplikacji lub nie później niż 72 godziny po instalacji. W dodatku taka premia za zainstalowanie aplikacji jest przyznawana jednorazowo.

Przypomnijmy, że w kasynie mamy do czynienia także z innymi akcjami jak codzienne, cotygodniowe i comiesięczne loterie oraz turnieje, Season's Battle z atrakcyjnymi nagrodami.

Odbierz 100 zł z aplikacją mobilną

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj