10 Free Spins z bonusem do 50% do odbioru w Fortune Clock

Odbierz bonusy w FortuneClockFortuneClock jest marką hazardową, która cieszy się coraz większym powodzeniem w naszym kraju. Wiele osób ceni sobie to, że strona kasyna jest dostępna w języku polskim, ma wiele gier, jak i promocji. Już na starcie klienci mogą liczyć na całkiem spore bonusy. Prezentowane przez nas kasyno FortuneClock przygotowało dla swoich nowych klientów aż 3 bonusy na start. Można dzięki temu wybrać dla siebie jeden z nich bądź też skorzystać z każdego. Konieczne jest tutaj oczywiście założenie konta, aktywacja wybranego bonusu.

Pierwszym bonusem, o którym chcemy napisać, jest 50% Bonusu wraz z opcją 10 free spinów. Naszym zadaniem jest aktywacja promocji, po czym konieczne jest również wpłacenie na swoje konto co najmniej 135 euro. W wyniku tego dostaniemy w nagrodę +50% od depozytu, gdzie maksymalnie możemy uzyskać do 1000 euro. W gratisie dostaniemy także 10 darmowych spinów do wykorzystania na slocie Crystal Queen. Obowiązuje nas tutaj obrót x40 zarówno dla bonusu pieniężnego, jak i również wygranych ze spinów. Maksymalny zakład za każdym razem to 2 euro. Po aktywacji będziemy mieć 120 godzin na skorzystanie z tej oferty.

W Fortune Clock dostępne są także 2 inne bonusy.

Można skorzystać z 75% Bonusu wraz z 15 darmowymi spinami: konieczne jest wpłacenie co najmniej 70 euro na swoje konto, za co dostaniemy +75% bonusu do kwoty 1000 euro, a także 15 darmowych spinów do wykorzystania na slocie Pink Elephants.

Można też skorzystać z innej opcji, gdzie czeka na nas 100% Bonusu wraz z 20 darmowymi spinami. Tutaj musimy wpłacić co najmniej 20 euro, za co dostaniemy +100% do 1000 euro oraz 20 darmowych spinów do wykorzystania na slocie Birds On A Wire.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj