13 500 zł z cotygodniowym cash backiem w kasynie Myempire

Wielki Cashback w promocji kasyna MyEmpireZwrot na konto to dla wielu osób nagroda pocieszenia, kiedy nie mieli zbyt dobrego dnia czy tygodnia w kasynie. Na całe szczęście dzięki niemu zawsze można odzyskać trochę środków. W kasynie MyEmpire przygotowano zwrot dla najbardziej aktywnych graczy, gdzie do odebrania jest nawet 15% do 13500 złotych! Kasyno MyEmpire ma dla swoich klientów specjalny program VIP, który składa się z 5 poziomów. Najważniejsze dla graczy są jednak 3 najwyższe poziomy, gdyż dzięki nim można liczyć na 5, 10 lub 15% zwrotu na konto w każdym tygodniu.

W każdym bowiem tygodniu obliczane są straty netto poniesione w grach od poniedziałku do niedzieli. Następnie takie straty mnożone są przez wartość bonusu cashback. Jest on zależny od poziomu gracza. Mamy 3 najwyższe poziomy, które zapewniają zwrot:

Poziom 3. o nazwie Pryncypat zapewnia 5% zwrotu do kwoty 4500 złotych lub 1000 euro.

Poziom 4. o nazwie Legat zapewnia 10% zwrotu do kwoty 9000 złotych lub 2000 euro.

Poziom 5. o nazwie Cesarz zapewnia 15% zwrotu do kwoty 13500 złotych lub 3000 euro.

Należy mieć na uwadze, że nasz cashback nie jest przyznawany automatycznie. Dlatego też w poniedziałek należy o niego wnioskować poprzez maila lub czat na żywo na stronie kasyna. Taki zwrot na konto trzeba potem obrócić 1 raz w kasynie, co dla większości osób nie powinno być raczej problemem. Warto też dodać, że w każdym tygodniu można w kasynie liczyć także na zwrot w kasynie na żywo, gdzie do odebrania jest 25% cashbacku do kwoty 900 złotych.

Odbierz cash back do 13 500zł

Aktualne Promocje MyEmpire


Skomentuj