130 000€ w loteri Spadające Prezenty w bonusie SlottyWay

Loterie z prezentami dla graczy w SlottyWaySpadające Prezenty w SlottyWay to świąteczna oferta bonusowa trwająca przez cały grudzień w tym popularnym kasynie internetowym. W przeciwieństwie do wielu innych operatorów i stron hazardowych, mamy tutaj do czynienia z loterią, a nie klasycznym turniejem. Zadaniem graczy jest po prostu wpłacanie depozytów oraz czekanie na losowanie nagród. Możemy tutaj przez cały miesiąc skorzystać z 3 typów loterii z nagrodami.

1. Codziennie obowiązuje osobna akcja z pulą 25 000 złotych. W losowaniu nagród biorą udział te osoby, które wpłacą w ciągu dnia depozyt za minimum 1500 złotych. Do wygrania jest aż 5000 złotych.

2. Cotygodniowa loteria to już pula 125 000 złotych. Tutaj w danym tygodniu należy wpłacić minimum 2500 złotych, a do wygrania jest aż 25 000 złotych.

3. Na koniec można wziąć udział w loterii miesięcznej, gdzie pula to już 500 000 złotych. Tutaj przez cały miesiąc suma naszych wpłat musi wynieść minimum 15 000 złotych. Wygrać jednak możemy aż 35 000 złotych.

Wszystkie nagrody z loterii podlegają obrotowi w wysokości x40, co nie jest aż tak proste do wykonania, choć oczywiście jak najbardziej możliwe. Szczegóły całej akcji można znaleźć w regulaminie na stronie SlottyWay. Warto przy okazji sprawdzić, jakie jeszcze inne promocje czy turnieje obowiązują w tym kasynie.

Dołącz do świątecznej loterii

Aktualne Promocje SlottyWay


Skomentuj