14 000€ w turnieju wiosennym w Fortune Clock

Wiosenna fantazja z pula 14 000€ w turnieju Fortune ClockTrzy etapy wielkiej Wiosennej Fantazji już dostępne. Każdy z nich może wam zagwarantować odpowiedni zestaw nagród. Cała pula została oszacowana na 14 000€. Możecie zatem za sprawą bonusu Fortune Clock ubiegać się o część tej kwoty. Tylko od was zależne będzie jednak, które z nagród będą mogły do was trafić. Zależne jest to od wartości deponowanych przez was pieniędzy. Włączycie się do zabawy w momencie, w którym przelejecie na swoje aktywne konto co najmniej 140€.

W ten sposób włączycie się do walki np. o kamera sportowa Sony, subwoofer JBL, wino musujące Marchese Antinori oraz darmowy bonus bez depozytu w wysokości 20 EUR. Naturalnie im dalej – tym lepiej. Drugi etap otworzycie sobie przy wpłacie na poziomie 1 000€, natomiast trzeci – przy 2 000€. To właśnie tam czeka m.in. Apple iMac All-in-One, robot odkurzający Roborock, bransoletka fitness Qumann. Co więcej, wszystkie nagrody możecie wymieniać na inne o odpowiedniej wartości. Fortune Clock zapewnia tu pełne pole do manewru, dzięki czemu z łatwością zrealizujecie wszystkie swoje cele. Pełen spis premii jak również wymogi, które się przed wami stawia, znajdziecie na stronie operatora. Lista warunków i zasad tworzy nam regulamin Wiosennej Fantazji, która trwać będzie od 1 do 30 kwietnia. To właśnie w tym czasie zbierać będziecie swoje losy.

Poznajcie pełną pulę nagród oraz zapiski udziału. Jeśli macie dodatkowe pytania, obsługa kasyna chętnie na nie odpowie za sprawą czatu na żywo. Dostępny jest na stronie i działa przez całą dobę, również w weekendy i wszelkie święta. Dzięki temu szybko rozwiążecie wszelkie nurtujące was kwestie.

Wygraj część z puli 14 000€

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj