14000Euro w bonusach do wygrania w Fortune Clock

Turniej Amerykańskie Wakacje w Fortune Clock14 000€ trafiło do puli nagród Amerykańskich Wakacji. To najnowsza mega promocja kasyna Fortune Clock. Potrwa ona do końca marca (31.03) i właśnie w tym czasie gracze mogą rywalizować o premie w jednym z trzech poziomów. Im aktywniejsi będziecie, tym lepsze same nagrody, dlatego też nie warto oszczędzać. W grę wchodzi zresztą ekskluzywny przelot do Los Angeles, mówimy zatem o naprawdę pokaźnej nagrodzie. Co zatem musicie zrobić, by liczyć się w walce o jeden z dodatków? Po pierwsze potrzebne wam będzie aktywne konto.

Musicie się zarejestrować przechodząc przez jeden prosty formularz. Po jego realizacji będzie się już można zalogować, zweryfikować dane i zacząć wygrywać potwornie duże pieniądze.Amerykańskie wakacje to loteria, która ma trzy fazy. Każda z nich zależna jest od tego, na jaką wysokość dokonacie depozytu. By dołączyć do zmagań, musicie wpłacić 170€. Już taka kwota automatycznie włączy was do walki o nagrody pierwszo-poziomowe. Są to m.in. Apple iPad, głośniki JBL, ale też znana whisky Chivas Regal. Jeśli jednak interesują was pokaźniejsze prezenty, drugi etap aktywowany zostanie przy depozycie na poziomie 1 000€. Tam z kolei czeka kamera sportowa AC Robin, słuchawki Bang & Olufsen czy też darmowy bonus pieniężny. Fortune Clock rozumie jednak, że część chętnych preferuje jeszcze większe profity. Zobaczcie zatem, jak opisano trzecią i ostatnią fazę: „Ostateczny poziom losowania „Amerykańskich Wakacji” składa się z niesamowitych nagród! Wybierz pożądany prezent i sięgnij po niego! Dokonaj uzupełnienia w wysokości od 2 000 EUR. Rywalizuj o nagrody takie jak: wycieczka do Los Angeles, smartfon Honor, Apple Airpods i darmowy bonus 140 EUR. Warunek obrotu na darmowy bonus wynosi 75x.” – wygląda nieźle, prawda? Musicie mieć przy tym na uwadze, że firma celuje także w inne przedsięwzięcia. Loterie i turnieje są tam codziennością, a wy możecie rywalizować w każdej z tych propozycji. Do końca marca warto jednak skupić się na tym projekcie, szczególnie, że nie trzeba się do niego nawet zapisywać.

Warunki i zasady, które określają dokładnie metodę i sposoby gry pokażą wam zapiski regulaminowe. To właśnie w ten sposób dowiecie się chociażby tyle, by grać z określonym obrotem. Co więcej, Fortune Clock pozwala na wymianę nagród. Będzie to ważne szczególnie teraz, gdy podróże na pewien okres muszą być ograniczone. Wymieniać można na ekwiwalent pieniężny w podobnej wartości, dzięki czemu bez trudu sięgniecie po kolejne środki, które tak wypłacicie na swoje konto jak i będziecie mogli przeznaczyć na dalszą grę na stronie tego operatora. Wybór należy tu do was.

Wygraj częśc z puli 14000Euro

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj