15 000 PLN w sobotniej promocji w bingo w Unibet

15 tysięcy złotych dla aktywnego gracza w UnibetGrasz w bingo? Do tego zdecydowanie najczęściej w weekendy? Unibet zorganizowało wielką akcję promocyjną, za sprawą której co sobotę firma wydawać będzie dodatkowe 15 tysięcy złotych na nagrody dla aktywnych graczy. Jedyne co musicie zrobić, to dołączyć do zabawy przy pokoju The Arena na 75 kuli. To właśnie tam za kupony za 7,50 zł każdy, możecie wywalczyć premie dodatkowe. Warto zatem zapolować na full house i bawić się razem z tą niezwykłą marką.

Jakie premie zasilą wasze konta? Nagrodą główną jest tu aż 7 500 złotych i właśnie na taką wartość może się pokusić każda osoba, która posiada aktywne konto na stronie. Jego założenie to tylko jeden formularz rejestracyjny i nie więcej niż kilka minut waszego czasu. Po wszystkim można dokonać wpłaty i włączyć się do gry. Akcja startuje w soboty o godzinie 20:00 i ważna jest do końca dnia lub do momentu wydania wszystkich nagród i pełnej puli. Możecie sami kupić do 100 kuponów, które będą dla was szansą do wywalczenia wspomnianej nagrody. Możecie także się włączyć do przedsprzedaży, dzięki czemu 7 dni wcześniej zaczniecie skupować kupony niezbędne do zabawy na sobotę. Pamiętajcie jednak, by grać tylko w soboty, żaden inny dzień czy godziny nie będą tu brane pod uwagę.

W promocji Unibet obowiązuje bardzo prosty regulamin. To tylko kilka konkretnych punktów, które pozwoliliśmy sobie streścić powyżej. W razie dodatkowych pytań i uwag możecie liczyć na pomoc obsługi klienta, która działa specjalnie dla was za sprawą czatu na żywo oraz drogą mailową. Sami dobierzcie najbardziej dogodną metodę kontaktu.

Wygraj 15 tysięcy złotych

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj