€15 000 w turnieju Gazmix 'Love Wins' w VulkanVegas

Promocja kasynowa „Love Wins” w Vulkan VegasPoczątek lutego wielu osobom kojarzy się z walentynkami, czyli świętem zakochanych. To też sprawia, że jesteśmy wręcz bombardowani promocjami, produktami. Jednak trzeba wiedzieć, że również i kasyna online biorą udział w całym wydarzeniu. Świetnym tego przykładem jest Vulkan Vegas, które ma dla klientów ciekawe turnieje z bonusami pieniężnymi, w tym Love Wins.

Nowy turniej kasynie Vulkan Vegas dostępny jest dla graczy od 11 do 21 lutego. Skorzystać z niego może każdy z klientów kasyna z aktywnym kontem. Do rozdania w tym wydarzeniu jest aż 15 000 EUR. Podczas turnieju naszym zadaniem jest obstawianie zakładów na następujących slotach od marki Gamix, która jest w współorganizatorem tego wydarzenia. Możemy zatem wybrać dla siebie Really Hot Flaming Edition, 40 Chilli Fruits Flaming Edition, Hot Life Buy Bonus, Burning Power, Banana Bar, The Hottest Game, Go Wild, Gold Mania, Snow Coin: Hold The Spin, Sunny Coin: Hold The Spin, GG Coin: Hold The Spin, Book of Symbols, Gold of Maya, Make Money Rich Edition, Hot Life, Really Hot, 40 Chilli Fruits, Make Money.

Co warto wiedzieć, samo wydarzenie zostało podzielone na 2 etapy:

Pierwszy odbywa się między 11 a 14 lutym i posiada budżet 7500 EUR.

Drugi odbywa się między 18 a 21 lutym z budżetem 7500 EUR.

W przypadku turnieju naszym zadaniem jest obstawianie zakładów od sumy 0,20 EUR. Podczas wydarzenia zdobywamy punkty, na podstawie prostego przeliczenia: wygrana/zakład. Im więcej zatem zdobędziemy punktów, tym mamy szansę zdobyć miejsce wśród nagrodzonych graczy. Ci na koniec podzielą między sobą pulę w wysokości 15 000 EUR. Więcej na stronie www kasyna.

Dołącz do turnieju

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj