15 000€ w turnieju Golden West w Fortune Clock

Zawalcz o atrakcyjne nagrody w bonusie kasynowym Fortune ClockZłoty Zachód to najnowszy turniej kasyna Fortune Clock. W jego puli znalazła się oszałamiająca kwota 75 000 złotych. Wszystko to wydane będzie za sprawą cennych gadżetów i nie tylko. Czas trwania zmagań w tym przypadku to dokładnie cały miesiąc, aż do ostatniego dnia września. Jeśli tym samym cenicie sobie zmagania z innymi graczami, a przy okazji chcielibyście zgarnąć np. Telewizor czy smartfon, będzie to coś dokładnie wycelowane w wasze serca.

Cel samych zawodów jest tu banalnie prosty i opiera się wyłącznie na jednym czynniku. Wystarczy dokonać wpłaty w zależności od tego, do jakiego poziomu chcecie trafić. Fortune Clock przygotowało dokładnie trzy takie poziomy. Oczywiście im wyższy – tym lepsza nagroda. Wasza minimalna wpłata to 700 zł i już przy niej traficie do losowania nagród pierwszego poziomu. Następne cele to 5 i 10 tysięcy złotych. Większe środki, ale trzeba mieć na uwadze, że całe zawody rozłożone są na miesiąc. Jakby tego było mało, lista nagród jest tu naprawdę imponująca. Wspomnieliśmy o smartfonach czy tv, ale czekają jeszcze zestawy smartfon Samsung Galaxy oraz tablet i słuchawki tego samego producenta. Zresztą, samych dodatków jest więcej, w tym ekskluzywny alkohol. Warto się zatem postarać, bo przy odrobinie szczęścia nie tylko dobrze zagracie, ale przy okazji zgarniecie coś ekstra.

O swoich regułach i zasadach Fortune Clock informuje na swojej stronie. Regulamin jest tu przejrzysty i jego przeczytanie nie zajmie wam więcej niż minuta. Po tym będziecie mogli od razu skontaktować się z menedżerem i odebrać swoją nagrodę. Przy okazji, polecamy także inne eventy tejże marki.

Wygraj nagrody

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj