15 000 zł do wygrania w bingo w super sobocie w Unibet

Super sobota z Bingo z pulą 15 000 zł do rozdzania w unibetZapraszamy was do zapoznania się z ofertą Super Soboty! Jest to bonus kasyna Unibet, który gwarantuje w każdy weekend walkę o część z ogromnej puli nagród na poziomie 15 000 złotych! Właśnie takie środki dodano do pokoju The Arena z 75 kulami. To właśnie tam od godziny 20:00 CEST do północy tego samego dnia kupować można kupony na grę, które dodatkowo zamienić można na bonusowe środki pieniężne.

Nagrody wydawane są w pełni losowo za swoją aktywność, a samych losów możecie kupić jednorazowo nawet 100 sztuk. Kto wie, być może właśnie za ich pośrednictwem wygracie tu jedną z głównych premii? Unibet nie informuje ile wynoszą pojedyncze nagrody, dlatego trzeba się o tym przekonać na własnej skórze. Pamiętajmy jednak, że the Arena samo w sobie może wam zapewnić wygrane. Bingo to w końcu ciekawa gra hazardowa z potencjałem o którym mówi się od lat. Jeśli zatem połączymy to z budżetem na poziomie 15 000 zł, tym lepiej próbować! Swoje kupony można kupować na siedem dni przed Super Sobotą, dzięki czemu zabezpieczycie swój udział w zabawie i powiększycie szanse na sukces. Całe wydarzenie jest tu całkowicie odnawialne, dzięki czemu można z niego korzystać zawsze w sobotę. Dołączcie do zabawy i postarajcie się o jak największe premie pieniężne.

W promocji obowiązuje prosty regulamin, w którym dowiecie się wszystkiego o terminach, cenie kuponu, ilości maksymalnej czy też samej przedsprzedaży. Unibet zadbało, by całość była możliwie jak najłatwiejsza, dzięki czemu skupicie się tylko na rozrywce i potencjalnych wygranych, które już na was czekają. Pozycja obowiązkowa!

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj