150 000zł do podziału w promocyjnych jackpotach w Unibet

Wygraj jednego z jackpota aktywowanego co godzine w kasynie  UnibetKolejny wyjątkowy bonus Unibet! Czeka w niej na was szereg możliwości polowania na jackpota. Jeśli zatem interesują was ponadprzeciętne promocje i wielkie wygrane, będzie to coś, z czego skorzystacie bardzo chętnie. Firma wprowadziła wyjątkowy system Jackpot Godziny, Jackpot Dnia oraz Szybki Jackpot, który jest tu przedstawiony jako funkcja niespodzianki, którą można w dowolnym czasie wywalczyć za swoją aktywną grę za prawdziwe pieniądze. Jak można się ogólnie domyślić – wdrożono dodatek, który powiększa wasze szanse na wygranie gotówki. Mówimy zresztą nie o byłe jakich pieniądzach, a sporej kasie do zrealizowania na stronie.

W jakich grach można liczyć na taki dodatek? Jak często jest wydawany? Całe wydarzenie dostępne jest od końca maja i Unibet nie podaje tu terminu jej zakończenia. Możecie polować na większe wygrane w takich grach jak Mystery Reels, Piggy Riches Megaways lub Rainbow Jackpots. Dodano jednak także kilka nowości, których do tej pory nie mieliśmy okazji testować. Jest to dla przykładu Aztec Spins, Devil’s Number oraz Atlantis i Zeus Lightning Power Reels. Trzy dodatki kumulacji widoczne są tam cały czas i dotyczą wszystkich gier, bez względu na stawki, za prawdzie pieniądze. Jackpot godziny aktywuje się co godzinę, z kolei ten dnia – raz dziennie. Ostatni widoczny jest non stop i nie ma granicy jego wygrywania.

Lista obowiązujących gier jest widoczna na stronie promocyjnej. Jest to zestaw gier Red Tiger z aktualnymi jackpotami. Więcej informacji o regulaminie znajdziecie już na Unibet. Ich warunki i zasady są jednak na tyle proste, że praktycznie nie ma konieczności zapoznawania się z nimi. Wystarczy podjąć próbę gry.

Wygraj jackpota co godzinę

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj