1500€ do podziału w turnieju Slottica tropikalna przygoda

Wygraj 250€ w gotówce z turniejem SlotticaMiędzy 23 a 30 sierpnia czeka na ciebie wyjątkowa, Tropikalna Przygoda. To jeden z konkursów w promocji Slottica, które to zasłynęło z angażowania swoich graczy w aktywności tego rodzaju. Całość bazuje tym razem na ofercie gier stołowych i to właśnie przy nich zbierać będziecie swoje punkty. Liczy się aktywność, która doprowadzić może do jednego ze 100 nagradzanych miejsc. W puli znalazło się łącznie 1 500€ i o takie właśnie środki możecie się dziś ubiegać.

Czy uda się wam wygrać i pokonać rywali? Ważne jest to, że minimalna kwota robi tu wrażenie, takie pozytywne. Można bowiem grać już od 0,01€, co zadowoli graczy niskich stawek. Zasady rywalizacji i kolekcjonowania punktów są tu bardzo proste i najlepiej streścić jej do krótkiego komunikatu Slottici: „Ranking turniejowy składa się ze 100 miejsc. Aby zostać liderem, musisz postawić maksymalną łączną liczbę zakładów w grach stołowych. Warunek obrotu na zwycięzców to 70x.” – na stronie znajdziecie dodatkowo ranking. Dzięki temu możecie stale monitorować swój progres, jak również ocenić innych graczy, którzy podejmują się tu zadania. Dzięki temu w łatwy i przejrzysty sposób dowiecie się, czego właściwie oczekiwać od turnieju. Jeśli lubicie gry stołowe z ruletką czy blackjackiem na czele, będzie to opcja konieczna, szczególnie, że numer jeden otrzyma tu aż 250€!

Więcej informacji w tej sprawie znajdziecie na stronie Slottici. Widnieje tam pełen regulamin. Warto pamiętać, że warunki i zasady są w pełni obligatoryjne i należy ich całkowicie przestrzegać. Dzięki temu łatwiej wam będzie przejść przez zawody i wynieść z nich sporą nagrodę gotówkową. Powodzenia, niech wygra lepszy!

Wygraj 250€ w gotówce

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj