170 Darmowych Spinów w The Phantom of The Opera w Bonanza Game

Pakiety free spinów w zależności od wysokości wpłaty

Darmowe Bonusy + Free spin w Operze Paryskiej w Bonanza GameWideo slot The Phantom of The Opera to jedna z nowości, jaką napotkacie na Bonanza Game. Kasyno internetowe oferuje swoim graczom liczne urozmaicenia i tym razem ponownie czekają darmowe bonusy, w tym przypadku powiązane z przedstawionym automatem. Dzięki niemu liczyć można na ogrom darmowych spinów. Ile dokładnie?

Dzięki grze The Phantom of The Opera zyskacie nawet 170 free spinów. To, ile ich będzie zależne jest bezpośrednio od was. By sięgnąć po premię należy dokonać bowiem depozytu, jego wysokość będzie oznaczała więcej zakręceń, przyznawanych właśnie w tej grze. Stawki to 35, 75 oraz 135 euro (lub ekwiwalent). Odpowiednio otrzymacie 20, 50 i 100 spinów.

Premia skierowana jest do każdego z was, by ją otrzymać musicie przy wpłacie przepisać odpowiedni kod, podany na stronie Bonanza Game. Akcja powiązana jest oczywiście z regulaminem, który dostępny będzie na stronie organizatora. Trzymamy za was kciuki i życzymy wysokich wygranych.

Odbierz free spiny w kasynie Bonanza

Aktualne Promocje Bonanza Game


Skomentuj