20 000 EUR na 20 lecie Bet-at-home

20 lecie kasyna Bet-at-homeDwadzieścia osób zostanie nagrodzonych w najbliższym konkursie od bet-at-home. Słynny operator hazardowy zdecydował się przygotować z okazji dwudziestolecia istnienia firmy, bardzo wyjątkową promocję. Dzięki niej otrzymać można nawet… 20 000€! Taką właśnie gotówkę przewidziano dla jednego śmiałka, który zaskoczy pozostałych konkurentów. Przy tym wszystkim, taka osoba nie musi inwestować… ani grosza, dosłownie.

Wystarczy posiadanie konta na stronie operatora. Być może to właśnie na Ciebie spadnie nagroda główna lub któryś ze wskazanych prezentów. Jak informuje nas bet-at-home, wszystkie bonusy wydawane są po prostu za swoją aktywność, czyli samo zalogowanie się na stronie. Nic więcej nie będzie tu brane pod uwagę. Czemu zatem nie spróbować? 20-lecie istnienia bet-at-home to jasny sygnał, firma działa dobrze i stale się rozwija. Dlatego też prezent będzie ciekawym dodatkiem o jaki dobrze jest się postarać. Oferta bonusu Bet-at-Home jest ważna od 01.12.2019 (godzina 00:00 CET) do 20.12.2019 (godzina 23:59 CET). Możliwe jest jedno uczestnictwo na osobę. Wielokrotne uczestnictwo prowadzi do wykluczenia z promocji. Udział w promocji w imieniu osób trzecich, za pośrednictwem rejestracji masowej lub poddostawców jest zabronione. Samo losowanie nagród odbędzie się 21.12 i właśnie wtedy poznamy wszystkich zwycięzców. Możecie się znaleźć w tym gronie, ale oczywiście pamiętajcie o swojej aktywności.

Jak czytamy na stronie, dostępny jest tu prosty regulamin, który wyznacza wszystkie istotne dla gracza punkty. Dowiecie się dla przykładu, że cała nagroda ważna będzie przez 7 dni i właśnie w tym czasie trzeba ją zrealizować. Jeśli tego nie dokonacie, wszystkie środki przepadną i nie będzie już ich można odzyskać. Nie zwlekajcie zatem, do dzieła już teraz!

Odbierz atrakcyjną nagrodę

Aktualne Promocje bet-at-home


Skomentuj