20 000€ w promocji wiosennej Gazmix w VulkanVegas

Gamzix's i wiosenna promocja w Vulkan VegasSkoro nastał już marzec, to coraz bliżej nam zarówno do kalendarzowej, jak i pogodowej wiosny. Czekamy zatem na więcej słońca oraz oczywiście wyższe temperatury. To oczekiwanie może nam umilić nowe wydarzenie w kasynie Vulkan Vegas, gdzie specjalny turniej zapewnia graczom nagrody z puli wynoszącej aż 10 000 €. Opisywane przez nas wydarzenie w kasynie Vulkan Vegas rozpoczęło się 7 marca i będzie dostępne dla graczy do 20 marca.

Podzielone zostało na 2 oddzielne etapy. Pierwszy turniej ma bowiem miejsce od 7 do 13 marca, a drugi od 16 do 20 marca. W obu z nich do rozdania są nagrody z puli wynoszącej po 10 000 €. Na sam początek oczywiście zapisujemy się do turnieju, a potem koniecznie musimy obstawiać zakłady na wybranych automatach do gry. Mowa o takich tytułach: Gold Mania, Sunny Coin: Hold The Spin, The Hottest Game, Burning Power, 40 Chilli Fruits, GG Coin: Hold The Spin, Really Hot Flaming Edition, 40 Chilli Fruits Flaming Edition.

Obowiązkowym warunkiem jest to, aby każdy z naszych zakładów miał co najmniej 0.20 € wartości. Punkty zdobywamy tu według schematu, gdzie wygrana dzielona jest przez wysokość stawki. Wszystkie punkty sumują się, więc im więcej będziemy mieć wygranych na koncie, tym będziemy mieć większe szanse na znalezienie się wśród najlepszych graczy turniejowych. Wszystkie przyznawane w tym turnieju nagrody są gotówkowe, dzięki czemu od razu trafią na konta graczy. Warto sprawdzić dodatkowe informacje w regulaminie akcji na stronie internetowej, jak i również inne ciekawe promocje, które dostępne są na stronie internetowej.

Wygraj część z puli 20 000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj