20 000€ w wielkim wyścigu od Booongo w Slottica

Dołącz do turnieju z pulą nagród 90 000 PLN w SlotticaTurnieje w kasynach internetowych to naszym zdaniem świetna okazja, aby oprócz klasycznych wygranych na automatach czy ruletce zdobyć jeszcze coś więcej dla siebie. Panuje tu zarówno ekscytacja związana z możliwymi do zdobycia nagrodami jak i również rywalizacją z innymi graczami. Bardzo ciekawie prezentuje się dostępny teraz w Slottica turniej z pulą nagród 90 000 PLN! Grand Multiplier Race to z pewnością oferta, która spodoba się wielu klientom Slottica.

Mamy tu bowiem do czynienia z wyścigiem po bardzo atrakcyjne nagrody. Sam turniej został przygotowany we współpracy ze znanym i cenionym producentem automatów Booongo. To właśnie jego sloty biorą udział w wydarzeniu. Akcja trwa między 9 a 15 listopadem i mogą wziąć w niej udział wszyscy klienci tego kasyna. Głównym warunkiem uczestnictwa w turnieju jest obstawianie zakładów na 15 wybranych grach, gdzie każda stawka musi wynieść co najmniej, 2.25 PLN. Jeśli uda się nam obstawić minimum 100 zakładów, to możemy wtedy uczestniczyć w wyścigu po nagrody z puli 90 000 PLN. Tworzona jest bowiem tabela turniejowa, w której obecnych jest 200 najlepszych graczy. Aby znaleźć się w niej jak najwyżej klient musi zdobyć oczywiście jak najwięcej punktów.

Te przyznawane są w stosunku wygrana dzielona przez stawkę. Jeśli zatem postawiliśmy 5 PLN a wygraliśmy 200 PLN, to nasz mnożnik za wygraną wyniósł x40 i właśnie 40 punktów wyląduje na naszym koncie Gracze z ostatnich miejsc mogą liczyć na wygrane po 129 PLN, zaś najlepsi po kilka tysięcy PLN. Osoba z pierwszego miejsca zgarnie aż 10% ogólnej puli.

Na stronie turniejowej znajduje się pełna lista gier wchodzących do promocji.

Wygraj 9 000 zł w gotówce

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj