20 darmowych spinów w Book of Dead w Betsson

Darmowe obroty w Book of Dead tylko teraz w BetssonZ pewnością darmowe spiny należą do najchętniej poszukiwanych bonusów i nagród w kasynach. Z tego tez powodu staramy się jak najczęściej o nich pisać na naszej stronie. Teraz mamy wręcz absolutną bombę! Otóż do końca marca można w kasynie Betsson codziennie dostawać po 10 lub 20 darmowych spinów na grę Book of Dead. Betsson to z pewnością jedno z tych kasyn, które lubią zaskakiwać nas coraz to nowszymi ofertami. Teraz można skorzystać z całkiem ciekawej oferty, jaką jest do 20 FS codziennie.

Obowiązuje ona do 31 marca. Może z niej skorzystać każdy z klientów, który najpierw zapisze się na stronie promocyjnej. Każdego dnia naszym zadaniem jest wpłacenie na konto minimum 90 złotych. Dzięki temu kasyno od razu dopisze do naszego konta 10 free spinów z wykorzystaniem na niezwykle popularną grę, jaką jest Book of Dead. Jeśli dodatkowo lub osobno dokonamy obrotu w dniu na grze Book of Dead o wartości od 225 złotych, to wtedy dostaniemy następne 10 free spinów na ten automat. Każdy z przyznanych nam darmowych spinów posiadać będzie wartość 45 groszy. Każdego dnia zatem możemy zdecydować się na 10 lub 20 free spinów, co łącznie do końca marca może dać nam ich całkiem pokaźną liczbę.

Spiny musimy wykorzystać w czasie 3 dni. Wszystkie wygrane z nich lądują na koncie bonusowym, skąd muszą zostać następnie obrócone 35 razy również w czasie 3 dni przy zakładzie maksymalnym 2 złotych na linię i 25 na spin.

Zachęcamy także do sprawdzenia, co innego ciekawego dostępne jest obecnie dla klientów tergo kasyna.

Odbierz 20 darmowych obrotów

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj