20 darmowych spinow w It's Shark TIme w OhMySpin

Niedzielne spiny w OhMySpinWiększość graczy hazardowych uwielbia darmowe spiny. Dlatego też specjalnie dla Was mamy dziś specjalną promocję, która obowiązuje w kasynie Oh My Spins. Otóż dzięki obstawianym zakładom można w niedzielę liczyć nawet na 100 żetonów na grę. Niedawno kasyno online Oh My Spins wystartowało z zupełnie promocją, która spodoba się zwolennikom darmowych spinów. Jest to akcja, która dostępna jest w każdą niedzielę, więc będzie można z niej regularnie korzystać. Dzięki obstawianym zakładom można liczyć na 100 darmowych spinów. Jak zatem można je zdobyć?

Otóż w niedzielę naszym zadaniem jest obstawianie zakładów na grach od producenta ELA Games. Gdy suma naszych zakładów osiągnie co najmniej 450 PLN, to wtedy dostaniemy w nagrodę 20 free spinów do wykorzystania w grze It's Shark Time. Następnie otwiera się przed nami drugi etap nagród. Tym razem znów obstawiamy zakłady na tych automatach, a za kwotę minimum 1350 PLN dostaniemy kolejne 30 spinów na It's Shark Time. Na koniec zaś mamy trzeci etap, gdzie znów mamy te same sloty, a kwota 1350 PLN zapewni nam 50 free spinów na It's Shark Time. Dzięki temu spełniając trzy warunki i obstawiając zakłady za co najmniej 3150 PLN, możemy odebrać do 100 darmowych spinów.

Mamy tu dodatkowe warunki. Otóż każda paczka spinów ważna będzie przez 24 godziny. Wygrane należy potem obrócić co najmniej 40 razy w czasie 10 dni. Maksymalnie w ramach obrotu można postawić na spin do 23 PLN. Szczegółowe informacje, jak i inne promocje można znaleźć bezpośrednio na stronie kasyna Oh My Spins.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje Oh My Spins


Skomentuj