20 free spinów w Gonzo Quest + bonus 20% w Spinamba

Promocja powitalna z free spinami na Gonzo's Quest od SpinambyPromocja powitalna w przypadku Spinamby to potrójne zestawienie. By z niego skorzystać, musicie założyć nowe konto. Taki proces nakierowany jest wyłącznie na jeden formularz, którego zapełnienie trwa zwykle od 1 do 3 minut. Po tym, będziecie od razu mogli się zalogować do systemu i skorzystać z serii profitów, jakie naszykowano dla śmiałków kasynowych.

Na dzień dobry otrzymacie możliwość wyboru jednego z trzech dodatków powitalnych. W każdym przypadku sięgniecie nie tylko po doładowania gotówkowe, ale też po darmowe spiny za rejestrację. Ich ilość zależna jest bezpośrednio od wartości waszego depozytu. Sami decydujecie tu na który poziom zarzucacie sieci, co jest miłym ukłonem operatora w kierunku samych graczy. Każdy z bonusów jest rzecz jasna jednorazowego użytku i wybierając jeden, automatycznie zrzekacie się kolejnych. Mamy tu trzy etapy na 20, 30 i 50% więcej przy wpłacie, chociaż dzieje się tak ze względu na zwiększające się stawki przy grze. Przy 20%, o którym chcemy wam teraz napisać, czeka na was dodatek w postaci powiększenia depozyty właśnie na takim poziomie, aczkolwiek minimalna wpłata wynosi tu 450 złotych. Maksymalnie w ten sposób zapewnicie sobie 3 500 złotych w gotówce premiowej. Dodatkowo Spinamba przyzna wam jeszcze 20 free spinów. Będą one gotowe do wykorzystania w wideo slocie Gonzo’s Quest. Możecie go kojarzyć z systemu lawinowego, który zaimplementowano tam po raz pierwszy w dziejach automatów.

Gdy mówimy o tej promocji, oczywiście musimy wiedzieć o regulaminie, który jest do niej dopisany. Mówi nam on o wymogu 40-krotnego obrotu gotówką, jak również o maksymalnych stawkach na poziomie 9 złotych za spin.

Odbierz bonus 20% z free spinami

Aktualne Promocje Spinamba


Skomentuj