20 free spins do odebrania z depozytem w SlottyWay

Darmowe zakręcenia z depozytem w SlottyWay - odbierz swojeFree spin, free spins everywhere. Takie hasło moglibyśmy głosić, gdyby darmowe spiny faktycznie były dostępne w każdym kasynie. Jednak w rzeczywistości tego typu oferty nie są aż tak często widywane, więc z miłą chęcią informujemy o akcjach, które przekazują nam zaprzyjaźnione kasyna. Jednym z nich jest Slottyway, które zdecydowało się na promocje nowego automatu - 3 Coins, a wraz nią rozdaje graczom 20 darmowych spinów na ten slot!

Możemy od razu przyznać, że jest to dosyć często stosowana praktyka przez kasyna internetowe. Jeśli na rynek wchodzi nowa gra hazardowa, to normalną sprawą staje się jej promowanie przez kasyno. To w pewnym sensie podwójna szansa dla gracza. Z jednej strony można dostać właśnie darmowe spiny, z drugiej zaś takie automaty mogą mieć specjalnie podwyższony RTP. Jak zatem wygląda sprawa z bonusem SlottyWay? Otóż nowa oferta dostępna jest do 28 stycznia. Skorzystać z niej może każdy z klientów kasyna. Należy najpierw aktywować promocję, po czym wpłacić na konto minimum 100 złotych. Dzięki temu do konta zostanie doliczone 20 free spinów. Następnie mamy określony czas, kiedy to musimy wykorzystać owe spiny na grę 3 Coins od Booongo.

Tutaj zaczynają się w pewnym sensie schody. Kiedy zagramy już za wszystkie spiny, nasze mniejsze bądź większe wygrane lądują na koncie bonusowym. Nie możemy ich od razu wypłacić z konta. Konieczne jest bowiem obrócenie posiadanych środków z free spinów 40 razy. Przy tym również każdy z naszych zakładów może mieć maksymalną wysokość 9 złotych. Jeśli niebywale się nam poszczęści na free spinach i późniejszym obrocie, to możemy wygrać z nich do 3500 złotych. To całkiem dobra i wysoka kwota, zważywszy na fakt, że wpłacamy 100, a możemy wypłacić do 3500!

Odbierz 20 darmowych zakręceń

Aktualne Promocje SlottyWay


Skomentuj