Bonus do 200 zł z minimalną wpłatą 80zł w kasynie 7signs

Bonus 200 zł można zgarnąć z bonusem powitalnym w 7SignsKasyno 7Signs oferuje nam kilka możliwości rozpoczęcia przygody z marką. Dostaniecie tu zatem prawdziwy orzech do zgryzienia – który bonus za rejestrację wybrać? Jedną z dostępnych opcji jest akcja, za sprawą której otrzymacie powiększenie swojej pierwszej wpłaty o 200% nawet do kwoty 200 złotych. Są to mniejsze środki niż w przypadku wydarzenia opisywanego już na naszej stronie (100% do 2 000 złotych + 100 darmowych obrotów), aczkolwiek będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które nie inwestują zbyt dużych kwot. 200% dodatkowej gotówki to świetny pomysł, szczególnie, że minimalna wpłata uprawniająca was do gry to już 80 złotych. Właśnie taka stawka wystarczy, by dołączyć do zabawy.

W grę wchodzi oczywiście ekwiwalent pieniężny w innej walucie. Sami musicie przy tym zdecydować, które rozwiązanie interesuje was najbardziej. Po swoje środki z promocji musicie się zgłosić za sprawą czatu na żywo lub drogą mailową. Konsultanci bardzo szybko weryfikują wasze zgłoszenie, po czym środki przyznawane są od razu na konto. Należy przy tym pamiętać, że nie można ich od razu wypłacać i konieczny jest tu obrót na poziomie 30-krotności wpłacanej i otrzymanej gotówki. Dzięki temu będziecie mogli albo zlecić wypłatę albo przekierować wygrane na dowolnie inne wybrane gry, w tym np. ruletkę czy nawet propozycje z wydania na żywo. Te także dostępne są w ofercie.

Więcej informacji o grze i samej promocji znajdziecie bezpośrednio na stronie kasyna. 7Signs zaprasza, a my z kolei przypominamy, że warto zacząć swój udział nie tylko od rejestracji, ale też poznania wszelkich regulacji. Dzięki temu gra będzie pewniejsza i znacznie spokojniejsza.

Odbierz bonus 200 zł

Aktualne Promocje 7Signs


Skomentuj