Do 8 000 zł z free spins w bonusie High Roller w Spinsbro

High Roller Promo w kasynie SpinsBroWśród graczy w kasynach internetowych można spotkać takich, którzy lubią sporo wpłacać do kasyna, jak i obstawiać całkiem pokaźne kwoty. Nazywa się ich zazwyczaj high rollerami. Coraz częściej się zdarza, że mogą liczyć na dedykowane promocje. Tak jest w kasynie SpinsBro, gdzie można odebrać do 8000 złotych i 200 darmowych spinów.

Każda osoba, która założy konto w kasynie SpinsBro może skorzystać ze specjalnej promocji, która pozwala odebrać bardzo wysokie doładowanie oraz darmowe spiny. Jest on przeznaczony dla tak zwanych high rollerów, czyli związany jest z całkiem pokaźnymi kwotami. Otóż minimalny depozyt w przypadku promocji dla graczy high roller wynosi aż 500 € lub 2000 złotych. Taka wpłata pozwala odebrać doładowanie o wartości 200%. Dzięki temu można zgarnąć w kasynie nawet do 2000 € lub 8000 złotych. Dodatkowo każdy z graczy, który skorzysta z tej promocji, odebrać może jeszcze 200 darmowych spinów, które można potem wykorzystać na automacie do gry Sugar Rush od Pragmatic Play.

Takie spiny należy aktywować w czasie 1 dnia. Bonus wraz z depozytem należy potem obrócić w kasynie minimum 30 razy. Z kolei wygrane z darmowych spinów należy obrócić 40 razy. Podczas dokonywania obrotu w kasynie można maksymalnie postawić na jeden zakład do 5 € lub 20 złotych. Po więcej informacji o tej ofercie odsyłamy do regulaminu na stronie internetowej kasyna SpinsBro. Zamiast bonusu dla high rollerów można zdecydować się na powitalny pakiet, który składa się z aż 6 różnorodnych bonusów.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje SpinsBro


Skomentuj